همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS) [+تحلیل تکنیکال]

ارز دیجیتال بلک دایموند یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که مورد توجه تریدرها قرار دارد. حال قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS) حائز اهمیت است.

درباره ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS): بلک دایموند با استفاده از توکنومیکس‌های بازتاب قوی خود رشد مالی را برای همه دارندگان آن به ارمغان می آورد. توکنومیکس 10 درصد از هر معامله را متناسب با دارایی خود به دارندگان تقسیم می‌کند.

2 درصد باقیمانده از هر تراکنش به مخزن نقدینگی ارسال می‌شود تا به طور مداوم کف قیمت را افزایش دهد. Black Diamond به عنوان پاسخی برای تقاضای انعکاس بیشتر در میان نشانه های ایمن آغاز شد.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)

نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بلک دایموند (DIAMONDS)

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز بلک دایموند است. در استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز بلک دایموند کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید.

برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (Minute 1)، یک ساعتی (Hour 1) و یا بازه زمانی یک ماهه (Month 1). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت بلک دایموند را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن به شرح زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار عقربه‌ای این ارز هنوز در تریدینگ ویو وجود ندارد. به محض اضافه شدن در این صفحه قرار خواهد گرفت.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت بلک دایموند (DIAMONDS)

تحلیل تکنیکال یکی از رایج ترین و بهترین روش های مورد نیاز برای پیش بینی قیمت روز بلک دایموند (DIAMONDS) و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با قیمتهای قیمت و حجم معاملات بررسی می شود. از تکنیکال می توانید برای پیش بینی قیمت امروز بلک دایموند (DIAMONDS) استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت رمزارزها در بازهای زمانی یک ساعته، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS) از بخش بالا سمت چپ تغییر بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را انتخاب کنید تا تکنیکال قیمت بلک دایموند (DIAMONDS)را به نمایش درآورید.

در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

نمودار تکنیکال این ارز هنوز در تریدینگ ویو وجود ندارد. به محض اضافه شدن در این صفحه قرار خواهد گرفت.

پیشینه و تاریخچه ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)
قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)

پس از پرداختن به بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS) بد نیست کمی درباره پیشینه و مسائل مربوط به این رمزارز صحبت کنیم. در قدم اول شاید دانستن پیشینه این رمزارز در آشنایی بیشتر ما بتواند یاری رساننده باشد.

Black Diamond به عنوان امن ترین سکه موجود در بازار طراحی شده است در حالی که انعکاس بالاتری نسبت به دیگر نمادهای فعلی ارائه می دهد. با استفاده از طرح قرارداد Safemoon BSC، تیم توسعه دهنده این بستر با کاهش حداکثر مبلغ تراکنش به نصف، عملکرد ضد نهنگ خود را بهبود بخشیده است. Black Diamond توسط Veteran and Active Duty U.S Servicemembers ایجاد شد.

این پروژه همچنین دارای یک کیف پول خیریه است که 1 درصد از کل توکن را در اختیار دارد. این کیف پول به محض اولین معامله شروع به بازتاب می کند. این وجوه به نوبه خود به تدریج در نقاط عطف از پیش تعیین شده فروخته می شود.

این به اطمینان از طول عمر کیف پول کمک می‌کند و به تیم اجازه می دهد تا دائماً از ائتلاف ملی جانبازان بی خانمان حمایت کند. یک اثر کمکی این امر حفظ ثبات و عملکرد به عنوان یک نقدینگی برای افزایش مداوم کف قیمت خواهد بود.

کیف پول این رمزارز همچنین نیز به طور مداوم با 5 درصد سود خالص از قرارداد تجاری آنها تأمین می شود و با افزایش این تعداد، ممکن است تغییر کند.

آنها همچنین از این کیف پول برای کمک مستقیم جانبازان بی سرپناه به خیابان ها و خانه نشینی استفاده می کنند و در عین حال به آنها کمک می کنند تا به دنبال اشتغال پایدار باشند.

توسعه دهندگان بلک دایموند قصد دارند با هدف تشویق خانواده Black Diamond به منظور ارتقاء ارزشهای اصلی و ایجاد آگاهی جمعی، مسابقات محلی برگزار نمایند.

این کمپین‌ها در صفحات رسانه های اجتماعی آنها همراه با پیوندهای GoFundMe پخش می‌شوند تا به همه بینندگان اجازه داده شود شخصاً به هر یک از جانبازان مورد حمایت خود کمک کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها در موقعیتی هستند که ثبات برایشان ممکن گردد.

هدف آنها این است که به سرمایه گذاران خود کمک کنند تا از نظر مالی مستقل شوند و در حالی که هر اقدامی را برای کمک به نیازمندان انجام می‌دهند به معنای واقعی کلمه همه چیز را برای حمایت از کشورهای مستقل خود اختصاص داده اند. همه مقداری داده اند، برخی همه را داده اند. اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS) می‌خواهیم درباره نحوه خرید این ارز صحبت کنیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)

برای خرید این ارز دیجیتال باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مرحله اول: در یک صرافی که از مبادلات با ارز فیات پشتیبانی می‌کند، ثبت نام کنید.
  • مرحله دوم: با ارز فیات خود به خرید بیت کوین بپردازید.
  • مرحله سوم: بیت کوین خود را به یک صرافی آلت کوین منتقل کنید.
  • مرحله چهارم: مقداری بیت کوین را در این صرافی واریز کنید.
  • مرحله پنجم: در نهایت بیت کوین خود را با هر مقداری که بلک دایموند می خواهید خرید و فروش کنید.

اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)  می‌خواهیم درباره بهترین کیف پول‌های این رمزارز صحبت کنیم.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS)

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال بلک دایموند (DIAMONDS) به شرح زیر است:

SafePal: برنامه کیف پول رمزنگاری شده SafePal یک برنامه امن، غیر متمرکز، آسان برای استفاده و رایگان برای مدیریت بیش از 10 هزار ارز رمزنگاری شده است. با استفاده از برنامه SafePal، می توانید ارزهای رمزنگاری شده را ذخیره، ارسال، دریافت، خرید و تجارت کنید و تجربه کاربری روان و بصری را به راحتی انجام دهید.

Trust Wallet: تراست ولت مطمئن ترین کیف پول رمزنگاری شده، مناسب برای خرید، ذخیره، مبادله و کسب رمز ارز است. با استفاده از Trust Wallet به 5 میلیون نفر دیگر خواهید پیوست. این کیف پول یک سیستم ممیزی شده با امنیت کامل ارائه می‌دهد که ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما را ساده می‌کند. برنامه‌های Trust که برای iOS و Android طراحی شده‌اند، بهترین تجربه و سهولت ممکن را ارائه می‌دهند.

Meta Mask: این والت مورد اعتماد بیش از 1 میلیون کاربر در سراسر جهان است. MetaMask که به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر و یک برنامه تلفن همراه موجود است، شما را با تنها با یک کلیک، به ورود امن، کیف پول توکن و تبادل توکن مجهز می‌کند و هر آنچه برای مدیریت دارایی های دیجیتالی خود نیاز دارید را این ولت در اختیارتان خواهد گذاشت. MetaMask ساده‌ترین و در عین حال مطمئن‌ترین راه برای اتصال به برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین را ارائه می‌دهد.

Coinbase Wallet: این ولت برنامه‌ای ایمن برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شما خواهد بود. همه دارایی‌های دیجیتالتان را در یک مکان نگاه خواهد داشت. با این ولت به دوستان خود پرداخت کنید نه آدرس ها. با ذخیره کردن توکن ها و کلکسیون های خود، آنها را در دستگاه خود کنترل کامل کنید. BTC ، BCH ، ETH ، ETC ، LTC و همه توکن های ERC-20 خود را مدیریت کنید.

مطالب بیشتر در تکراتو:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر