کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) [+تحلیل تکنیکال]

ارز دیجیتال آرک انجل یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که مورد توجه تریدرها قرار دارد. حال قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) حائز اهمیت است.

درباره ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA): ArchAngel Token یک پروژه رمزنگاری مبتنی بر جامعه است که راه حل های ابتکاری را برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای رمزنگاری شده و دارایی های دیجیتالی طراحی می کند.

آرون گروپس

ArchAngel Token هسته اصلی مدل اکوسیستم توزیع ارزش (DoV) است. Token ArchAngel از یک روش فنی دو جانبه برای توسعه همزمان راه حل هایی برای ARCHA و اکوسیستم اطراف استفاده می کند.

«ویژگی ها» که به سرعت توسعه یافته است و ارزش قابل اندازه گیری و کاربردی را به ARCHA اضافه می کند. «اپیکس» نشان دهنده راه حل های پیچیده تری است که به طور مستقل در داخل اکوسیستم وجود دارد و در عین حال سودمندی و ارزش را برای توکن ARCHA و پایه دارندگان آن ارائه می دهد.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA)

نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال آرک انجل (ARCHA)

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز آرک انجل (ARCHA) است. در استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز آرک انجل (ARCHA) کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید.

برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (Minute 1)، یک ساعتی (Hour 1) و یا بازه زمانی یک ماهه (Month 1). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت آرک انجل (ARCHA) را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن به شرح زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت آرک انجل (ARCHA)

تحلیل تکنیکال یکی از رایج ترین و بهترین روش های مورد نیاز برای پیش بینی قیمت روز آرک انجل (ARCHA) و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با قیمتهای قیمت و حجم معاملات بررسی می شود. از تکنیکال برای پیش بینی قیمت امروز آرک انجل (ARCHA) می توانید استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت رمزارزها در بازهای زمانی یک ساعته ، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) از بخش بالا سمت چپ تغییر بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را انتخاب کنید تا تکنیکال قیمت آرک انجل (ARCHA) را به نمایش درآورید.


در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

پیشینه و تاریخچه ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA)

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA)

پس از پرداختن به بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) بد نیست کمی درباره پیشینه و مسائل مربوط به این رمزارز صحبت کنیم. در قدم نخست شاید دانستن پیشینه این رمزارز در آشنایی بیشتر ما بتواند یاری رساننده باشد.

توکن‌های تورم زای ArchAngel برای ایجاد ارزش در حالی که پشتیبانی بلند مدت و سطح باورنکردنی خود پایداری را ارائه می دهد، طراحی شده است. در مجموع 100Q وجود دارد و 45٪ در هنگام پرتاب سوزانده شد.

حداقل 6 درصد مالیات بر معاملات (2 درصد سوخته ، 2 درصد پاداش ، 2 درصد کیف پول پروژه چند امضا) در حالی که از نیازهای مالی یک پروژه با اکتان بالا پشتیبانی می کند، برای دارندگان ارزش ایجاد می کند.

کیف پول پروژه چند امضایی امنیت بیشتری می افزاید و شامل بودجه عملیاتی صرافی ها ، بازاریابی، سهامداری و خیریه ها می شود. نقدینگی ArchAngel به مدت 1 سال از طریق TrustSwap قفل شده است و نقدینگی هر سال در آن سالگرد قفل می شود. اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) میخواهیم درباره نحوه خرید این ارز صحبت کنیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA)

برای خرید این ارز دیجیتال باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مرحله اول: در ابتدا در یک صرافی که از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، ثبت نام کنید.
  • مرحله دوم: پس از ثبت‌نام در یک صرافی، به خرید مقداری اتریوم بپردازید.
  • مرحله سوم: اتریوم خود را به یک صرافی آلت کوین منتقل کنید.
  • مرحله چهارم: مقداری از اتریوم خود را در این صرافی واریز کنید.
  • مرحله پنجم: در نهایت اتریوم خود را به هر مقداری از ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) خرید و فروش کنید.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA)

اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) می‌خواهیم درباره بهترین کیف پول‌های این رمزارز صحبت کنیم.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA)

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال آرک انجل (ARCHA) به شرح زیر است:

SafePal: برنامه کیف پول رمزنگاری شده SafePal یک برنامه امن، غیر متمرکز، آسان برای استفاده و رایگان برای مدیریت بیش از 10 هزار ارز رمزنگاری شده است. با استفاده از برنامه SafePal، می توانید ارزهای رمزنگاری شده را ذخیره، ارسال، دریافت، خرید و تجارت کنید و تجربه کاربری روان و بصری را به راحتی انجام دهید.

Trust Wallet: تراست ولت مطمئن ترین کیف پول رمزنگاری شده، مناسب برای خرید، ذخیره، مبادله و کسب رمز ارز است. با استفاده از Trust Wallet به 5 میلیون نفر دیگر خواهید پیوست. این کیف پول یک سیستم ممیزی شده با امنیت کامل ارائه می‌دهد که ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما را ساده می‌کند. برنامه‌های Trust که برای iOS و Android طراحی شده‌اند، بهترین تجربه و سهولت ممکن را ارائه می‌دهند.

Meta Mask: این والت مورد اعتماد بیش از 1 میلیون کاربر در سراسر جهان است. MetaMask که به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر و یک برنامه تلفن همراه موجود است، شما را با تنها با یک کلیک، به ورود امن، کیف پول توکن و تبادل توکن مجهز می‌کند و هر آنچه برای مدیریت دارایی های دیجیتالی خود نیاز دارید را این ولت در اختیارتان خواهد گذاشت. MetaMask ساده‌ترین و در عین حال مطمئن‌ترین راه برای اتصال به برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین را ارائه می‌دهد.

Coinbase Wallet: این ولت برنامه‌ای ایمن برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شما خواهد بود. همه دارایی‌های دیجیتالتان را در یک مکان نگاه خواهد داشت. با این ولت به دوستان خود پرداخت کنید نه آدرس ها. با ذخیره کردن توکن ها و کلکسیون های خود، آنها را در دستگاه خود کنترل کامل کنید. BTC ، BCH ، ETH ، ETC ، LTC و همه توکن های ERC-20 خود را مدیریت کنید.

مطالب بیشتر در تکراتو:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر