کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) [+تحلیل تکنیکال]

ارز دیجیتال میو سوآپ یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که مورد توجه تریدرها قرار دارد. حال قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) حائز اهمیت است.

درباره ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW): امسال بازار دارایی های مجازی به دلیل رونق De-Fi بیش از هر زمان دیگری فعال است. با این وجود، تیم توسعه میو سوآپ معتقد است که بازار De-Fi هنوز نابالغ است و آغاز یک تجارت مالی آینده با پتانسیل نامحدود برای توسعه دارد.

آرون گروپس

بنابراین، آنها این پروژه را از دیدگاه بلند مدت آماده کردند. در ژانویه سال جاری، TVL Pancakeswap به 300 میلیون دلار رسید و TVL مبادله APE حدود 50 میلیون دلار بود و بنابراین همچنان امکان رشد و توسعه بسیار است.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW)

نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال میو سوآپ (MEOW)

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز میو سوآپ (MEOW) است. در استفاده از نمودار عقربه‌ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز میو سوآپ (MEOW) کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید.

برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (Minute 1)، یک ساعتی (Hour 1) و یا بازه زمانی یک ماهه (Month 1). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت میو سوآپ (MEOW) را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می‌تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن به شرح زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت میو سوآپ (MEOW)

تحلیل تکنیکال یکی از رایج‌ترین و بهترین روش های مورد نیاز برای پیش بینی قیمت روز میو سوآپ (MEOW) و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با قیمت‌های قیمت و حجم معاملات بررسی می‌شود. از تکنیکال برای پیش بینی قیمت امروز میو سوآپ (MEOW) می‌توانید استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت رمزارزها در بازهای زمانی یک ساعته، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) از بخش بالا سمت چپ تغییر بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را انتخاب کنید تا تکنیکال قیمت میو سوآپ (MEOW) را به نمایش درآورید.


در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

پیشینه و تاریخچه ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW)

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW)

پس از پرداختن به بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) بد نیست کمی درباره پیشینه و مسائل مربوط به این رمزارز صحبت کنیم. در قدم نخست شاید دانستن پیشینه این رمزارز در آشنایی بیشتر ما بتواند یاری رساننده باشد.

امروزه Pancakeswap TVL یک میلیارد دلار و مبادله APE به 300 میلیون دلار نزدیک شده است. تیم میو سوآپ برای برنامه ریزی بلند مدت از روندهایی مانند Harvest Rock و Layered Farming پیروی نمی‌کند. این روندها فقط برای افزایش ارزش نشانه های حکمرانی MEOW SWAP در پروژه‌های جداگانه آینده استفاده خواهد شد.

آنها در ابتدای پروژه‌ای ایستاده‌اند که نه تنها برای یک هفته، بلکه چیزی است که برای دهه‌ها و قرن ها ادامه خواهد داشت. «ما اینجا هستیم تا بمانیم، رشد کنیم و موفق شویم.» شفافیت: افشای وجوه عملیاتی به جامعه. انصاف: جامعه می‌تواند در تصمیم گیری مشارکت داشته باشد و در این روند استبداد نهنگ های اقلیت وجود ندارد. اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) میخواهیم درباره نحوه خرید این ارز صحبت کنیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW)

برای خرید این ارز دیجیتال باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مرحله اول: در ابتدا در یک صرافی که از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، ثبت نام کنید.
  • مرحله دوم: پس از ثبت‌نام در یک صرافی، به خرید مقداری بیت کوین بپردازید.
  • مرحله سوم: بیت کوین خود را به یک صرافی آلت کوین منتقل کنید.
  • مرحله چهارم: مقداری از بیت کوین خود را در این صرافی واریز کنید.
  • مرحله پنجم: در نهایت بیت کوین خود را به هر مقداری از ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) خرید و فروش کنید.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW)

اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) می‌خواهیم درباره بهترین کیف پول‌های این رمزارز صحبت کنیم.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW)

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال میو سوآپ (MEOW) به شرح زیر است:

SafePal: برنامه کیف پول رمزنگاری شده SafePal یک برنامه امن، غیر متمرکز، آسان برای استفاده و رایگان برای مدیریت بیش از 10 هزار ارز رمزنگاری شده است. با استفاده از برنامه SafePal، می‌توانید ارزهای رمزنگاری شده را ذخیره، ارسال، دریافت، خرید و تجارت کنید و تجربه کاربری روان و بصری را به راحتی انجام دهید.

Trust Wallet: تراست ولت مطمئن ترین کیف پول رمزنگاری شده، مناسب برای خرید، ذخیره، مبادله و کسب رمز ارز است. با استفاده از Trust Wallet به 5 میلیون نفر دیگر خواهید پیوست. این کیف پول یک سیستم ممیزی شده با امنیت کامل ارائه می‌دهد که ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما را ساده می‌کند. برنامه های Trust که برای iOS و Android طراحی شده‌اند، بهترین تجربه و سهولت ممکن را ارائه می‌دهند.

Meta Mask: این والت مورد اعتماد بیش از 1 میلیون کاربر در سراسر جهان است. MetaMask که به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر و یک برنامه تلفن همراه موجود است ، شما را با تنها با یک کلیک، به ورود امن، کیف پول توکن و تبادل توکن مجهز می‌کند – هر آنچه برای مدیریت دارایی‌های دیجیتالی خود نیاز دارید را این ولت در اختیارتان خواهد گذاشت. MetaMask ساده ترین و در عین حال مطمئن ترین راه برای اتصال به برنامه های مبتنی بر بلاک چین را ارائه می‌دهد.

Coinbase Wallet: این ولت برنامه ای ایمن برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شما خواهد بود. همه دارایی‌های دیجیتالتان را در یک مکان نگاه خواهد داشت. با این ولت به دوستان خود پرداخت کنید نه آدرس‌ها. با ذخیره کردن توکن‌ها و کلکسیون‌های خود، آنها را در دستگاه خود کنترل کامل کنید. BTC ،BCH ،ETH ،ETC ،LTC و همه توکن‌های ERC-20 خود را مدیریت کنید.

مطالب بیشتر در تکراتو:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر