;
coinex

اولین تریلر رسمی Sonic the Hedgehog 2 را ببینید

طیق اخبار به دست رسیده اولین تریلر رسمی Sonic the Hedgehog 2 منتشر شده است. برای اطلاع از جزئیات این فیلم دیدنی با تکراتو همراه باشید.

فیلم سونیک خارپشت 2 یکی از بهترین فیلم های 2022 بوده که به کارگردانی Jeff Fowler ساخته شده است. قرار است این فیلم اکشن در 8 آوریل به اکران دربیاید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با تکراتو همراه باشید.

اولین تریلر رسمی Sonic the Hedgehog 2

یکی از فیلم های مورد انتظار 2022 قسمت جدید سینمایی سونیک خارپشت است. قسمت اول این فیلم پیش از اینکه بیماری کرونا درب‌های سینما را تخته کند اکران شد و با فروش موفق خود برای ساخت قسمت بعدی تمدید شد.

هنوز اطلاعات رسمی زیادی در خصوص این فیلم وجود ندارد و تنها می‌توان گفت داستان سونیک 2 در ادامه قسمت اول خواهد بود و صداپیشه سونیک، بن شوارتز در این فیلم جدید 2022 نیز حضور دارد. با توجه به فروش موفق سونیک 1، انتظار می‌رود قسمت دوم آن جزء بهترین فیلم های 2022 قرار بگیرد.

اولین تریلر رسمی Sonic the Hedgehog 2
تریلر رسمی Sonic the Hedgehog 2 / اولین تریلر سونیک خارپشت 2 / فیلم سونیک خارپشت 2 / فیلم Sonic the Hedgehog 2

در این مجموعه مهیج قرار است بازیگران محبوبی همچون جیم کری، جیمز مارسدن، تیکا سومپتر، ناتاشا راثول، آدام پالی، شیمار مور به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین باید گفت قرار است بن شوارتز به عنوان صداپیشه شخصیت سونیک خارپشت و ادریس آلبا به عنوان صداپیشه شخصیت ناکلز در فیلم اکشن Sonic the Hedgehog 2 حضور پیدا کنند.

این مجموعه از آن دست فیلم‌هایی است که هم برای کودکان و نوجوان مناسب بوده و هم برای افراد بزرگسال. اگر شما هم به فیلم و سریال‌های ژانر اکشن، ماجراجویی و کمدی علاقمند هستید فیلم سونیک خارپشت 2 را از دست ندهید. در ادامه این نوشتار می‌توانید اولین تریلر فیلم سونیک خارپشت 2 مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص فیلم Sonic the Hedgehog 2 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر