اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده یوونتوس سمپدوریا 28 دی 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده یوونتوس سمپدوریا 28 دی 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده یوونتوس سمپدوریا را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

تماشای پخش زنده فوتبال ایتالیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده یوونتوس سمپدوریا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال یوونتوس سمپدوریا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس و سمپدوریا را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را ببینید.

پخش زنده یوونتوس سمپدوریا 28 دی 1400

امشب کوپا ایتالیا بازی دو تیم یوونتوس و سمپدوریا است. یوونتوس تیم 5 جدول سری آ از پنج بازی اخیر خود در این لیگ موفق به ثبت 4 برد و یک مساوی شده است. این تیم حال 41 امتیاز دارد. از آن طرف سمپدوریا که تیم 16 سری آ است از پنج بازی اخیر خود موفق به ثبت هیچ بردی نشده است و فقط 2 امتیاز از پنج بازی اخیر خود کسب کرده است. با این اوصاف یوونتوس امشب بازی سختی را در پیش ندارد اما این نکته را هم باید در نظر بگیریم که حساب کوپا ایتالیا با لیگ سری آ جدا است.

حال باید ببینیم که امشب چه تیمی راهی مرحله بالاتر این مسابقات و به جام کوپا ایتالیا نزدیک‌تر می‌شود.

پخش زنده یوونتوس سمپدوریا 28 دی 1400
پخش زنده یوونتوس سمپدوریا 28 دی 1400, پخش زنده یوونتوس سمپدوریا, یوونتوس سمپدوریا, یوونتوس و سمپدوریا, پخش زنده یوونتوس, پخش زنده فوتبال, یوونتوس,

ساعت بازی دو تیم اینترمیلان آتالانتا نیز 23:30 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده یوونتوس سمپدوریا 28 دی 1400 از بین اسپورت (BeIN Sport)

.

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر