اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده بارسلونا آلاوز را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

تماشای پخش زنده فوتبال اسپانیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش بارسلونا آلاوز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بارسلونا آلاوز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا آلاوز را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را ببینید.

پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400

بارسلونا هفتم جدولی امروز درحالی به دیدار با آلاوز 19 جدولی می‌رود که از پنج دیدار اخیر خود موفق به ثبت 2 برد و 3 مساوی شده است. بارسا درحال‌حاضر 32 امتیاز دارد. از آن طرف آلاوز آخر جدولی از پنج بازی قبلی خود موفق به ثبت هیچ بردی نشده است و فقط ‌3 باخت و 2 مساوی را پشت سر گذاشته است. الچه حا ‌17 امتیاز دارد.

پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400
پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400, پخش زنده بارسلونا آلاوز, پخش زنده بارسلونا, پخش زنده فوتبال, بارسلونا و آلاوز, ساعت پخش بارسلونا و آلاوز, پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400, پخش زنده بازی بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400, پخش زنده بازی بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400, پخش زنده فوتبال بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400,

احتمال برد هر دو تیم در این دیدار با توجه به آمار و ارقام به دست آمده به این گونه است که: بارسلونا با احتمال برد 61 درصدی و آلاوز با احتمال برد 17 درصدی و 22 درصد نیز احتمال مساوی به دیدار یکدیگر می‌روند.

ساعت بازی دو تیم بارسلونا آلاوز نیز 23:30 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده بارسلونا آلاوز 3 بهمن 1400از بین اسپورت (BeIN Sport)

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر