اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده لیورپول کریستال پالاس را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

تماشای پخش زنده فوتبال اینگیلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش لیورپول کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال لیورپول کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول و کریستال پالاس را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را ببینید.

پخش زنده لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400

لیورپول درحالی به دیدار با کریستال پالاس می‌رود که از پنج دیدار اخیر خود موفق به ثبت 2 برد و 2 مساوی و یک باخت شده است. لیورپول حال با 45 امتیاز در جایگاه دوم پریمیر لیگ قرار دارد. از آم طرف تیم کریستال پالاس با 24 امتیاز در جایگاه 13 لیگ اینگیلیس قرار دارد. این تیم از پنج بازی قبلی خود فقط موفق به ثبت یک برد شده است و 2 بازی را با باخت و 2 بازی را با مساوی پشت سر گذاشته است.

پخش زنده لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400
پخش زنده لیورپول کریستال پالاس, پخش زنده لیورپول, پخش زنده فوتبال, لیورپول و کریستال پالاس, ساعت بازی لیورپول و کریستال پالاس, پخش زنده لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400, پخش زنده بازی لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400, پخش زنده بازی لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400, پخش زنده فوتبال لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400,

احتمال برد هر دو تیم در این بازی با توجه به آمار و ارقام به دست آمده به این گونه است که: لیورپول با احتمال برد 60 درصدی و کریستال پالاس با احتمال برد 18 درصدی به دیدار با یکدیگر می‌پردازند. 22 درصد نیز مساوی برای این بازی پیش‌بینی شده است.

ساعت بازی دو تیم لیورپول کریستال پالاس نیز 17:30 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

 

پخش زنده لیورپول کریستال پالاس 3 بهمن 1400 به زودی…

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر