اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده منچستر یونایتد وستهام 2 بهمن 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده منچستر یونایتد وستهام 2 بهمن 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده منچستر یونایتد وستهام را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

تماشای پخش زنده فوتبال اینگیلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده منچستر یونایتد وستهام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال منچستر یونایتد وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد وستهام را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را ببینید.

پخش زنده منچستر یونایتد وستهام 2 بهمن 1400

در پریمیر لیگ امروز دیدار دو تیم منچستر یونایتد و وستهام برگذار خواهد شد. یونایتد که از پنج بازی اخیر خود موفق به ثبت 2 برد مساوی و یک باخت شده است امروز به دیدار با تیم وستهام خواهد رفت که از پنج دیدار گذشته خود موفق به ثبت 3 برد و 2 باخت شده است. وستهام وضعیت جایگاهی بهتری نسبت به منچستر یونایتد دارد و حال با 37 امتیاز در جایگاه چهارم پریمیر لیگ قرار دارد. از آن رو منچستر یونایتد با 35 امتیاز در جایگاه هفتم لیک اینگیلیس قرار دارد.

پخش زنده منچستر یونایتد وستهام 2 بهمن 1400

احتمال برد در این بازی بر اساس دیدار‌های گذشته این دو تیم اینگونه است که: احتمال برد منچستر یونایتد 50 درصد وستهام 25 درصد و احتمال مساوی دو تیم در این بازی نیز 25 درصد پیش بینی شده است.

ساعت بازی دو تیم منچستر یونایتد و وستهام نیز 18:30 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده منچستر یونایتد وستهام 2 بهمن 1400 از اسپورتیم

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر