اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده پرسپولیس فولاد 2 بهمن 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده پرسپولیس فولاد 2 بهمن 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده پرسپولیس فولاد را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

تماشای پخش زنده فوتبال ایران از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده پرسپولیس فولاد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پرسپولیس فولاد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرسپولیس فولاد را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را ببینید.

پخش زنده پرسپولیس فولاد 2 بهمن 1400

با شروع نیم فصل دوم از رقابت‌های لیگ برتر حال شاهد بازی‌های جذاب و مهمی هستیم. امروز پرسپولیس تهران به دیدار با فولاد خوزستان می‌رود. پرسپولیس از پنج بازی ‌‌اخیر خود موفق به ثبت ‌4 برد و یک مساوی شده‌اند که آمار خوبی از قرمز‌های پایتخت است. اما فولادی‌ها از پنج بازی اخیر خود فقط موفق به ثبت یک برد شده‌اند و آن‌ها 2 مساوی و 2 باخت نیز در این پنج بازی به ثبت رسانده‌اند.

پخش زنده پرسپولیس فولاد 2 بهمن 1400

فولاد حال با 21 امتیاز در جایگاه 7 جدول لیگ برتر ایران قرار دارد و از آن طرف قرمز‌های پایتخت نیز با 32 امتیاز و سه امتیاز کمتر از حریف سنتی خود در جایگاه 2 جدول قرار دارند.

ساعت بازی دو تیم پرسپولیس و فولاد نیز 18:00 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

حال باید این بازی را تماشا کنیم و نتیجه این دیدار را در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر متوجه شویم.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده پرسپولیس فولاد 2 بهمن 1400 از اسپورتیم

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر