کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده منچستر سیتی نوریچ را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

تماشای پخش زنده فوتبال اینگیلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده منچستر سیتی نوریچ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال منچستر سیتی نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر سیتی نوریچ را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را تماشا کنید.

پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400

منچستر سیتی که صدر جدول پریمیر لیگ را با قدرت تساحب کرده است امروز به دیدار با تیم نویچ می‌رود که بر عکس منچستر سیتی از جایگاه خوبی در لیگ بر خورد دارد نیست. منچستر سیتی 60 امتیاز دارد و از پنج بازی اخیر خود همه را به غیر از یک بازی که مساوی شده است برده است. از آن طرف تیم نوریچ که 17 امتیاز دارد در جایگاه هجدهم لیگ اینگیلیس قرار گرفته است و از پنج بازی اخیر خود موفق به ثبت 2 برد 2 باخت و یک مساوی شده است.

پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400
پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400, پخش زنده منچستر سیتی نوریچ, پخش زنده منچستر سیتی, پخش زنده فوتبال, پخش زنده شبکه سه, پخش زنده شبکه ۳, نوریچ منچستر سیتی, بازی امشب منچستر سیتی, بازی امروز منچستر سیتی,

احتمال برد هر دو تیم نیز نسبت به آمار و ارقام به دست آمده به این گونه است که: منچستر سیتی با احتمال برد 81 درصدی و تیم نوریچ با احتمال برد 6 درصدی به مصاف با یکدیگر می‌روند. 13 درصد نیز مساوی برای این بازی پیش بینی شده است.

ساعت بازی دو تیم نوریچ و منچستر سیتی نیز 21:00 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

 

پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400 از Sport TV2

پخش زنده منچستر سیتی نوریچ 23 بهمن 1400 از EPL

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر