کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده میلان ناپولی  15 اسفند 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده میلان ناپولی را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

تماشای پخش زنده فوتبال ایتالیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده میلان ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال میلان و ناپولی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی میلان ناپولی را از تکراتو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را ببینید.

پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400

سه تیم اول لیگ سری آ فاصله زیادی از یکدیگر ندارند. اینتر با 58 امتیاز در صدر و پشت سر این تیم ناپولی و میلان هر دو 57 امتیاز دارند و به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفته‌اند. که با این اوصاف این بازی برای هر دو تیم ناپولی و میلان بسیار مهم است چون آن‌ها میتوانند فعلا به صدر جدول سری آ بروند. میلان که از پنج بازی اخیر خود هیچ بازی را واگذار نکرده است و 2 برد و 3 مساوی داشته است و از آن طرف تیم ناپولی نیز از پنج بازی اخیر خود هیچ کدام را واگذار نکرده است و 3 برد و 2 مساوی داشته است.

پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400
پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400, پخش زنده میلان ناپولی, پخش زنده میلان, پخش زنده ناپولی, پخش زنده فوتبال, پخش زنده شبکه سه پخش زنده شبکه ورزش, پخش آنلاین بازی میلان ناپولی, پخش زنده فوتبال ایتالیا, ساعت بازی میلان ناپولی کی است,

احتمال برد هر دو تیم نیز با توجه به آمار و ارقام بدست آمده به این گونه است که: ناپولی با احتمال برد 44 درصدی و میلان با احتمال برد 27 امتیازی به مصاف با یکدیگر می‌روند. 29 درصد نیز مساوی برای این بازی پیش‌بینی شده است.

ساعت بازی میلان ناپولی کی است؟

ساعت بازی دو تیم ناپولی و آ ث میلان نیز 23:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده میلان ناپولی

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! از 

 

پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400 از شبکه ورزش

پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400 از Super Sport

پخش زنده میلان ناپولی 15 اسفند 1400 از beIN Sport

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر