coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده لیورپول منچستر سیتی را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال اینگیلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده لیورپول منچستر سیتی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال لیورپول منچستر سیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول منچستر سیتی را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه لیورپول منچستر سیتی را تماشا کنید.

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401

در چهارچوب رقابت‌های هفته سی و دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلستان، امشب یکشنبه دهم آوریل ۲۰۲۲ بیست و یکم فروردین ماه ۱۴۰۱، از ساعت ۲۰ امشب ورزشگاه اتحاد شهر منچستر و با قضاوت آنتونی تیلور، شاگردان پپ گواردیولا در تیم منچستر سیتی میزبان شاگردان یورگن کلوپ در تیم لیورپول خواهند بود.

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401
پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401, پخش زنده لیورپول منچستر سیتی, لیورپول منچستر سیتی, پخش زنده لیگ انگیلیس, پخش زنده فوتبال, پخش زنده مسابقه لیورپول منچستر سیتی, پخش آنلاین بازی لیورپول منچستر سیتی,

در تاریخ اکتبر سال ۲۰۲۱ در دیدار رفت فصل جاری لیگ برتر فوتبال جزیره، لیورپول و منچستر سیتی در آنفیلد به تساوی دو بر دو رسیدند. برای لیورپول، مانه و صلاح گل زدند و گل‌های سیتی را هم فودن و دبروینه به ثمر رساندند.

پپ گواردیولا و یورگن کلوپ بیست و دو مرتبه مقابل هم قرار گرفته‌اند که هر کدام هشت مرتبه برنده شده‌اند و دو بازی هم مساوی شده است. در نبردهای لیورپول و سیتی، کلوپ با پنج برد از گواردیولا با چهار برد آمار بهتری دارد.

ساعت بازی لیورپول منچستر سیتی کی است؟

ساعت بازی دو تیم منچستر سیتی و لیورپول نیز 20:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401 از شبکه ورزش

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401 از Man City Feed

پخش زنده لیورپول منچستر سیتی 21 فروردین 1401 از beIN Arabic

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر