اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده تاتنهام برنتفورد را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

تماشای پخش زنده فوتبال انگلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده تاتنهام برنتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال تاتنهام برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام برنتفورد را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه تاتنهام برنتفورد را تماشا کنید.

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401

تاتنهام از زمانی که آنتونیو کونته سرمربی شناخته شده ایتالیایی در راس کادر فنی آن قرار گرفت توانست از روند بد ابتدای فصل با نونو اسپریتو سانتو فاصله بگیرد و حالا یکی از شانس‌های مهم کسب سهمیه اروپایی است.

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401
پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401, پخش زنده تاتنهام برنتفورد, تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401, پخش زنده فوتبال, پخش زنده پریمیر لیگ, لژیونر, سامان قودوس,

تیم چهارم جزیره اما امروز میهمان برنتفورد رده دوازدهمی و ۳۹ امتیازی است که نشان داده به تیم‌های بزرگ باج نمی‌دهد و در چند هفته اخیر با درخشش کریستین اریکسن، هافبک خوش‌نقش دانمارکی توانسته نتایج خوبی کسب کند. هر دو تیم در ۵ بازی آخر عملکرد مشابهی با ۴ برد و ۱ باخت داشته‌اند و حاصل ۲ تقابل پیشین دو تیم در سال‌های اخیر، دو پیروزی دو بر صفر برای تاتنهام بوده است.

ساعت بازی تاتنهام برنتفورد کی است؟

ساعت بازی دو تیم برنتفورد و تاتنهام نیز 21:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده تاتنهام برنتفورد

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

 

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 از beIN Sport

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 از Tottenham Feed

پخش زنده تاتنهام برنتفورد 3 اردیبهشت 1401 از beIN Arabic

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر