اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اتریوم 35 هزار دلاری ممکن است؛ بررسی یک ادعا

به اعتقاد تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال Standard Chartered، احتمال اتریوم 35 هزار دلاری وجود دارد. برای مطالعه جزئیات این خبر با ما همراه باشید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

به گزارش بیزینس اینسایدر، Geoffrey Kendrick، رئیس تحقیقات کریپتو بانک Standard Chartered معتقد است که قیمت اتریوم همچنان توانایی رسیدن به هدف بلند مدت 35 هزار دلاری خود را دارد.

هدف خوش‌بینانه برای رمزارزها: اتریوم 35 هزار دلاری

بانک پیشرو و مطرح انگلیسی investment bank برای اولین بار پس از سپتامبر گذشته اهداف خوش‌بینانه‌ای برای اتریوم متصور شد. در آن زمان، بازار ارزهای دیجیتال پس از یک اصلاح جزئی در حال آماده شدن برای شروع یک رشد بزرگ دیگر بود.

Kendrick در ماه سپتامبر پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت کوین در اوایل سال 2022 به 100 هزار دلار می‌رسد. پیش‌بینی‌های او کاملا اشتباه از آب درآمد. بیت کوین نه تنها موفق به شکست قیمت تاریخی 69 هزار دلاری خود در نوامبر نشد، بلکه چرخه نزولی عمیقی را نیز تجربه کرد.

اتریوم 35 هزار دلاری ممکن است؛ بررسی یک ادعا

علت این اصلاح عمیق، اخبار و عوامل اقتصاد کلان بود. در حال حاضر بزرگترین رمزارز دنیا با قیمت 39 هزار دلار معامله می‌شود. بیت کوین نیز همانند سهام آمریکا عملکرد ضعیفی در ماه‌های گذشته از خود نشان داده است.

تزریق سرمایه به بازار رمزارزها همچنان ادامه خواهد یافت

محقق اصلی بانک Standard Chartered به این نکته اشاره کرد که علی‌رغم ریزش سنگین بازارهای مالی، سرمایه‌های زیادی به بازار کریپتوکارنسی‌ها تزریق خواهد شد.

کندریک اعتقاد دارد که قیمت اتریوم پس از جابجایی و بروزرسانی به proof-of-stake دستخوش تغییر خواهد شد. طبق گزارش U.Today، ارتقا جدید شبکه اتریوم احتمالا در اواخر سال جاری و با کمی تأخیر انجام خواهد شد.

این تحلیل‌گر  همچنین Avalanche و Polkadot را به عنوان برترین رقبای اتریوم معرفی کرده و از آوردن نام سولانا به عنوان رقیب جدی اتریوم خودداری کرد.

ایجاد کارگزاری ارزهای دیجیتال توسط Standard Chartered

در ماه جولای گذشته، یکی از واحدهای بانک Standard Chartered از قصد خود برای راه‌اندازی کارگزاری ارزهای دیجیتال خبر داد. این کارگزاری جهت سرمایه‌گذاری روی بازار ارزهای دیجیتال که تقاضای سازمانی رو به رشدی داشته است، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در ماه اکتبر، مدیر عامل بانک استاندارد چارترد اظهار کرد بیت کوین برای ماندگار شدن به بازار آمده است. به عقیده او بانک‌های مرکزی سیاست‌های پولی خود را تغییر می‌دهند، بنابراین سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال غیر فیات برای مردم عادی انتخابی معقول است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اتریوم 35 هزار دلاری چیست؟ آیا امکان رشد قیمت شدید اتریوم در آینده وجود خواهد داشت؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر