اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نهنگ های اتریوم مشغول انباشت این ارز دیجیتال هستند

نهنگ‌ های اتریوم به انباشت این ارز دیجیتال علاقه‌مند شده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رمزارز محبوب با ما همراه باشید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

WhaleStats گزارش می‌دهد نزدیک به 110 هزار توکن لونا (LUNA) توسط یکی از بزرگترین نهنگ‌‌های اتریوم خریداری شده است. با این خرید، رمز ارز ترا لونا به لیست 10 دارایی برتر خریداری شده توسط نهنگ‌ها در 24 ساعته گذشته بازگشت.

LUNA، رمزارز محبوب نهنگ‌ های اتریوم

طبق گزارش‌ crypto data tracker، ترا لونا به یکی از محبوب‌ترین ارزهای پانصد نهنگ برتر اتریوم تبدیل شده است. این ارز در لیست بیشترین ارزهای خریداری‌شده توسط این نهنگ‌ها قرار دارد.

در تحلیل‌های منتشر شده توسط WhaleStats، ارز لونا در رتبه چهارم بیشترین دارایی‌‌های خریداری شده توسط 500 نهنگ برتر اتریوم قرار دارد. رتبه‌های اول تا سوم این لیست شامل اتریوم و استیبل کوین‌های USDC و USDT می‌شود. ارزهای شیبا، ایپ کوین و فانتوم نیز از دیگر ارزهای محبوب نهنگ‌های اتریوم به شمار می‌روند.

نهنگ های اتریوم مشغول انباشت این ارز دیجیتال هستند

رمزارزهای برتر خریداری‌شده توسط نهنگ‌ها به ترتیب عبارتند از:

  1. $USDC
  2. $USDT
  3.  $ETH
  4.  $LUNA
  5.  $APE
  6.  $HEX
  7.  $SHIB
  8.  $MKR
  9. $FTM
  10.  $ENJ

خرید 110 هزار توکن لونا توسط نهنگ معروف اتریوم

طبق آمار سایت WhaleStats یکی از نهنگ‌های معروف اتریوم با نام مستعار «bonobo» تقریبا 110 هزار توکن لونا را طی دو تراکنش خریداری نمود. او در معامله اول 55 هزار و 35 لونا معادل 4 میلیون و هفتصد و سه هزار و دویست و نود و یک دلار و در معامله دوم 55 هزار لونا به ارزش چهار میلیون و هفتصد هزار و سیصد دلار خریداری کرد.

با نگاه اجمالی به دارایی‌های آدرس این نهنگ متوجه خواهیم شد که بیشتر دارایی‌های این نهنگ شامل FTT (معادل 879138240 دلار) و شیبا (به ارزش 424127 دلار) می‌شود.

دارایی‌های bonobo شامل چندین رمزارز در مقادیر زیاد نظیر فانتوم به ارزش 11,396,315 دلار می‌شود. مقدار LUNA خریداری شده به احتمال زیاد تنها سرمایه‌گذاری این نهنگ روی این رمز ارز نیست. این ارقام تنها خرید اول bonobo را نشان می‌دهد. او ممکن است در آینده مجددا دست به خرید 55 هزار توکن لونا بزند.

فعالیت رمز ارز محبوب نهنگ های اتریوم در صرافی Bitkub

رمز ارز ترا لونا اخیرا در صرافی ارز دیجیتال Bitkub مستقر در تایلند شروع به کار کرده است. Bitkub، که در اوایل سال 2018 تأسیس شد، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کشور در تایلند است و بیش از 90 درصد از بازار محلی این کشور را کنترل می‌کند.

در یکسال گذشته ارز LUNA به خوبی ارزش خود را حفظ کرده است، در صورتی که سایر رمزارزها در این سال با مشکل مواجه شدند. رمزارز لونا به همراه استیبل کوین UST به جمع 10 ارز بزرگ بازار از لحاظ حجم بازار پیوستند.

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما در مورد رمزارز لونا چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر