OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

توسعه دهنده ایپ توکن بلاک‌چین اختصاصی می‌سازد

به احتمال زیاد پس از انجام عملیات mint اتریوم، توسعه‌دهنده ایپ توکن بلاک‌چین اختصاصی خواهد ساخت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

به دنبال یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای mint در صنعت NFT و Metaverse، شرکت Yuga Labs بیانیه‌ای در زمینه با عملیات minting منتشر کرد.  این بیانیه منجر به افزایش شدید هزینه‌های تراکنش در شبکه اتریوم شد.

شرکت Yuga Labs در مقطعی از تاریخ می‌بایست پروژه‌های خود را به زنجیره‌ای جداگانه منتقل کند. علت این امر عدم توانایی شبکه اتریوم در مدیریت حجم خرید عظیم است. کاربرانی که در مینت شرکت نکرده باشند، مجبور هستند تمام تراکنش‌های خود را به تعویق بیاندازند.

جدایی توسعه‌ دهنده ایپ توکن از شبکه اتریوم

توسعه‌دهندگان ایپ کوین در زمینه با جدا شدن از شبکه اتریوم ابراز تأسف کردند. به اعتقاد توسعه‌دهندگان، مقایس‌پذیری متناسب برای دومین بلاکچین بزرگ جهان به یک مسئله تبدیل شده است. تیم ایپ کوین از DAO خواستار کمک در راستای این نقل و انتقالات است.

توسعه دهنده ایپ توکن بلاک‌چین اختصاصی می‌سازد

شرکت یوگا همچنین میزان هزینه تراکنشی که کاربران در زمان فشار زیاد خرید و فروش و همچنین ناتوانی شبکه اتریوم در بازپرداخت آن متحمل شدند را به آن‌ها پس خواهد داد.

هزینه بالای تراکنش‌ها مهم‌ترین مشکل کاربران ایپ توکن

شرکت یوگا به طور مداوم از عدم توانایی مقایس‌پذیری شبکه اتریوم ابراز نارضایتی می‌کند. برخی از کاربران با نظرات یوگا موافق نیستند. به عقیده این افراد مشکل هزینه بالای تراکنش‌ها ممکن است از سوی سازندگان قرارداد باشد؛ زیرا آنها قبل از فروش انبوه، قرارداد را به اندازه کافی بهینه نکرده‌اند.

برخی دیگر از کاربران نیز مهاجرت به شبکه‌های L2 را راهی مناسب برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های گزاف در شبکه می‌دانند. شرکت یوگا سعی کرده است با انجام احراز هویت KYC و محدودیت‌های مینت، سرعت انجام این عملیات را کاهش دهند اما در انجام این امر موفق نبودند.

به لطف عملیات مینت، استخراج‌کنندگان اتریوم نزدیک به 80 میلیون دلار سرمایه به دست آوردند. این رقم رکوردی بزرگ برای صنعتی است که برای یک دوره نسبتا طولانی راکد مانده بود. شبکه اتریوم همچنین در این بازه زمانی رکورد کاهش تورم ساعتی را ثبت نمود. بیش از 10 هزار اتریوم در این بازه زمانی از شبکه حذف شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ساخت بلاکچین اختصاصی توسط توسعه دهنده ایپ توکن چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر