coinex
OMPFinex

هشدار حامیان Terra: این اپلیکیشن کلیدهای خصوصی شما را برمی‌دارد

کلاهبرداران سودجو اعضای سومین پروژه بزرگ DeFi به نام Terra را مورد هدف قرار دادند. حامیان رمزارز Terra درباره این کلاهبرداری‌ها به کاربران خود هشدار دادند.

حامیان Astroport، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مالی غیرمتمرکز اکوسیستم بلاک چین ترا لونا از وجود اپلیکشن جدید کلاهبرداری خبر دادند.

هشدار حامیان رمزارز Terra درباره نرم افزار جعلی Astroport

طبق بیانیه‌ای که توسط TheMoonMidas@ توسعه‌دهنده و علاقه‌مند حوزه رمزارزها در توییتر منتشر شده، کلاهبرداران یک برنامه جعلی به نام Astroport در بازار منتشر کردند.

این برنامه خود را به عنوان محصول رسمی Astroport معرفی می‌کند. نسخه جعلی از ظاهر و لوگویی مشابه با پروژه Astroport اصلی استفاده می‌کند. به احتمال زیاد این برنامه توسط کلاهبردارانی که قصد سرقت وجوه و کلیدهای خصوصی شرکت‌کنندگان اکوسیستم Terra را دارند به وجود آمده است.

هشدار حامیان Terra: این اپلیکیشن کلیدهای خصوصی شما را برمی‌دارد

علاقه‌مندان به رمزارز ترا اسکرین شات‌هایی از نرم افزار تقلبی (با نام Astroport Swap) منتشر کرده و از تمامی کاربران درخواست کردند تا از طریق مکانیسم اعلان سوء استفاده، این اپلیکیشن را گزارش کنند.

اکوسیستم ترا به دوران رشد خود بازگشته است

دنبال کنندگان توییتر ترا لونا وجود این برنامه تقلبی را تأیید کردند. Astroport تا به حال هیچ نرم‌افزاری برای گوشی‌های هوشمند منتشر نکرده است.

ASTRO ابزاری مهم برای صرافی‌های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال (DEX) اکوسیستم لونا به شمار می‌رود. این پروتکل در حوزه دیفای شهرت فراوانی به دست آورده است. در شش ماه گذشته، شاخص TVL metric آسترو 8 برابر شده است.

در حال حاضر، ASTRO سومین پروتکل بزرگ Terra بعد از ANC و LDO به شمار می‌رود. Terra بزرگترین بلاک چین DeFi ساخته شده توسط شبکه TVL است. در زمان انتشار این خبر، حدود 29.69 میلیارد دلار سرمایه درون شبکه TVL قرار دارد. این میزان نسبت به روز گذشته 2.6 درصد رشد داشته است.

نظر شما درباره کلاهبرداری سودجویان از رمزارز Terra چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر