coinex
OMPFinex

اینستاگرام پشتیبانی از NFTهای اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو را آغاز کرد

پشتیبانی اینستاگرام از NFT های اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو را آزمایش می‌کند. کمپانی متا (فیس‌بوک) روز دوشنبه از جزییات این طرح خبر می‌دهد.

NFT‌های برخی از محبوب‌ترین شبکه‌های بلاک چین به زودی به اینستاگرام می‌آیند. NFTهای اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو بیشترین مجموعه‌های این حوزه را به خود اختصاص داده‌اند. Ethereum و Bored Apes از نظر ارزش بازار در حوزه NFT‌ها پیشتاز هستند.

پشتیبانی اینستاگرام از NFT های اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو

طرح پشتیبانی اینستاگرام از NFT های اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد. این طرح آزمایشی با گروه کوچکی از طرفداران NFT در آمریکا انجام می‌شود. هنوز مشخص نیست که اینستاگرام در تاریخ رونمایی عمومی این طرح، تمامی شبکه‌های مذکور را پشتیبانی کند یا خیر.

پشتیبانی اینستاگرام از NFT های اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو

اینستاگرام قصد پشتیبانی از کیف پول‌های رمزنگاری معروف مانند MetaMask را دارد. کاربران با اتصال کیف پول خود به اینستاگرام قادر به اثبات مالکیت دارایی NFT و استفاده از آن به عنوان تصویر پروفایل خود خواهند بود.

CoinDesk اعلام کرد اینستاگرام بابت پست کردن و به اشتراک‌گذاری NFTها هزینه‌ای از کاربران دریافت نمی‌کند. در گذشته توییتر نیز بابت تصاویر پروفایل hexagonal خود در ماه ژانویه از کاربران پولی دریافت نکرده بود.

پشتیبانی اینستاگرام حوزه NFT را گسترش خواهد داد

تصمیم اینستاگرام مبنی بر پشتیبانی از NFTهای شبکه‌های معروف بلاک چین، هجوم فرهنگی جدیدی برای این صنعت به ارمغان خواهد آورد. اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. بسیاری از این افراد از اینستاگرام جهت تبلیغ و بازاریابی محصولات خود استفاده می‌کنند.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت متا، در ماه مارس بدون فاش کردن جزئیات زیادی از این ابتکار انتقاد کرد. The Financial Times پیش‌تر از تصمیم متا برای اجرای آزمایشی NFT خود را در اینستاگرام خبر داده بود. متا قصد داشت طرح آزمایشی NFT خود با گزینه‌ عضویت گروهی و ضرب کردن توکن‌ها (minting) را در فیسبوک اجرا کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره پشتیبانی اینستاگرام از NFT های اتریوم، سولانا، پالیگان و فلو چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: coindesk

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر