OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

وزارت اطلاعات با بیش از 450 متخلف ارز دیجیتال برخورد کرد

وزارت اطلاعات با بیش از 450 متخلف ارز دیجیتال برخورد کرد بیش از9هزار حساب بانکی را مسدود کرد. تخلف این افراد سوءاستفاده از ارزدیجیتال در فعالیت مجرمانه است.

وزارت اطلاعات همچنین توضیح می‌دهد این مسدودسازی‌ها را به کمک بانک مرکزی انجام داده است. تعداد دقیق حساب‌های بانکی مسدود شده ۹،۲۱۹ حساب است که متعلق به ۴۵۴ نفری است که به گفته وزارت اطلاعات، از رمزارزها در فعالیت‌های مجرمانه خود سوءاستفاده می‌کردند.

برخورد با بیش از 450 متخلف ارز دیجیتال

روابط عمومی وزارت اطلاعات در خصوص این مسدودسازی‌ها اعلام کرده است: وزارت اطلاعات ضمن اعلام پایش دقیق و مستمر فعالیت‌های غیرقانونی ارزی و غیرمجاز رمزارز، به مردم شریف ایران اطمینان می‌دهد که علاوه بر رهگیری و برخورد با عاملین التهاب در بازار ارز، همزمان و همراه با اجرای کامل اقدام ملّی مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، اجازه سوءاستفاده از فضای معاملات غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی را نخواهد داد و از هیچ تلاشی برای حفظ آرامش و ثبات بازارهای مرتبط با معیشت مردم دریغ نخواهد کرد.

وزارت اطلاعات با بیش از 450 متخلف ارز دیجیتال برخورد کرد

همچنین وزرات اطلاعات طی بیانیه‌ای که در این خصوص منتشر کرده اظهار داشته است:

با رصد و رهگیری‌های اطلاعاتی این وزارتخانه، ضمن اشراف بر شبکه دلالان غیرمجاز ارزی، معاملات پنهان و مشکوک ارزی و رمزارز کشور، با همکاری بانک مرکزی و با دستور مقام قضائی، حساب‌های بانکی 454 نفر از عوامل غیرمجاز ارزی در سطح کشور شناسایی و مسدود شدند.

در ادامه متن این بیانیه آمده است:با اجرای طرح برخورد با عوامل دادوستد غیرمجاز ارزی در مدت اخیر، 9,219 فقره حساب بانکی با گردش بیش از 600 هزار میلیارد ریال از این عناصر در سطح کشور مسدود گردید.

برخورد با متخلفین ارز دیجیتال توسط وزارت اطلاعات

وزارت اطلاعات: با عاملین التهاب بازار ارز برخورد خواهد شد

وزارت اطلاعات علاوه کرد: مردم اطمینان داشته باشند علاوه بر رهگیری و برخورد با عاملین التهاب در بازار ارز، همزمان و همراه با اجرای کامل اقدام ملّی مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، اجازه سوء استفاده از فضای معاملات غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی را نخواهیم داد.

ما از هیچ تلاشی برای حفظ آرامش و ثبات بازارهای مرتبط با معیشت مردم دریغ نخواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

نظر شما درباره برخورد با بیش از 450 متخلف ارز دیجیتال چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر