فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تحلیلگر بلومبرگ سقوط لونا و UST را پیش‌بینی کرده بود

Mike McGlone، تحلیلگر و استراتژیست Bloomberg Intelligence، سقوط لونا و UST را از قبل پیش‌بینی کرده بود.

کریپتال گلوبال

مایک مک‌گلون در مصاحبه خود با Cointelegraph، درباره رمزارز لونا و استیبل کوین UST اظهار نظر کرد. به عقیده مایک ریزش قیمت UST هشداری برای کل صنعت رمزارزها به خصوص استیبل کوین‌ها به شمار می‌رود.

مک گلون درباره سقوط لونا و UST گفت: «نکته قابل توجه درباره صنعت رمزارزها ماهیت جزر و مدی آن است. هنگامی که جزر و مد از بین می‌رود متوجه خواهید شد چه اتفاقی افتاده است. استیبل کوین‌هایی که برای بقا نیاز به صعودی بودن بازار دارند، گزینه چندانی مناسبی به شمار نمی‌روند.»

استیبل کوین‌ به رمزارزهایی گفته می‌شود که قیمت آن نسبت به یک دارایی دیگر ثابت است. ارزهای فیات مانند دلار و یا رمزارزهای دیگر، معمولا پشتوانه این استیبل کوین‌ها هستند.

پیش‌بینی سقوط لونا و UST توسط تحلیلگر معروف

McGlone ریزش سنگین لونا و UST را بدشانسی نامید؛ اما به عقیده او این ریزش غیرقابل پیش‌بینی نبود. تحلیلگر و استراتژیست بلومبرگ اشاره کرد این ریزش همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم. به عقیده McGlone برای حفظ سلامت بازار رمزارزها که ماهیتی حباب مانند دارند، حذف و پاکسازی رمزارزهایی که به مدت طولانی و غیرمنطقی در بازار حضور دارند ضروری است.

تحلیلگر بلومبرگ سقوط لونا و UST را پیش‌بینی کرده بود

به عقیده مک گلون، رمزارزهای شیبا اینو و دوج کوین دو رمزراز مسخره‌ای هستند که بی دلیل شاهد حباب قیمتی شده‌اند. او به این نکته اشاره کرد که حذف رمزارزهای غیرمنطقی از بازار منجر به تقویت پایه‌های بازار، رشد تکنولوژی و اقتصاد خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره پیش‌بینی تحلیلگر معروف بلومبرگ از سقوط لونا و UST چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: cryptoglobe

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر