;
coinex

جزییاتی از مشخصات نمایشگر گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو فاش شد

گوگل در رویداد I/O پیش‌نمایشی از گوشی‌های گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را به نمایش گذاشت و جلوه‌ای از طراحی ظاهری گوشی‌های خود را با ماژول دوربین متفاوت به رخ کشید. اما اخیرا،‌ اطلاعاتی از نمایشگر این گوشی‌ها فاش شده است.

گزارشی که به‌تازگی منتشر شده، جزییاتی از مشخصات نمایشگر گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را فاش می‌کند. اگر اطلاعات پنل نمایشگر این گوشی هم برای شما جذاب است، در ادامه ما را همراهی کنید.

مشخصات نمایشگر گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو

اطلاعات فاش شده مدعی هستند که پیکسل 7 از نمایشگری با رزولوشن 2400×1080 پیکسل با نرخ نوسازی 90 هرتز برخوردار می‌شود. نمایشگر پیکسل 7 پرو نیز با رزولوشن 3120×1440 پیکسل و نرخ تازه‌سازی 120 هرتزی طراحی شده است. این رزولوشن و تنظیمات، دقیقا همان چیزی است که در سری پیکسل 6 شاهد آن بودیم و هیچ‌چیزی تغییر نکرده است.

جزییاتی از مشخصات نمایشگر گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو فاش شد

کارشناسان خبرگزاری 9to5Google با بررسی اسناد Android Open Source Project متوجه شدند که گوگل دو مدل درایور نمایشگر جدید ساخته است؛ یکی با برچسب C10 و دیگری با برچسب P10.

همانطور که می‌دانید، پیکسل 7 با اسم رمز Cheetah (اشاره به حرف C) و پیکسل 7 پرو با اسم رمز Panther (اشاره به حرف P) دسته‌بندی شده‌اند. جستجوی بیشتری در منبع نشان داد که این گوشی‌ها، دقیقا از همان پنل نمایشگر سامسونگ برخوردار می‌شوند که در نسل قبلی سری پیکسل 6 وجود داشت که با شماره مدل‌های S6E3FC3 و S6E3HC3 مشخص شده‌اند.

به نظر می‌رسد که تمامی مشخصات پنل‌ها در دو نسل گوشی‌های گوگل یکسان است و این احتمال وجود دارد که بهتر شدن نسل جدید نسبت به نسل قبلی،‌ در بخش‌های کیفیت، روشنایی، مصرف باتری و یا ترکیبی از تمام این موارد باشد.

گفته شده که گوگل پیکسل 7 کمی کوچک‌تر از پیکسل 6 خواهد بود و به همین دلیل، پنل نمایشگر آن به اندازه 1 میلی‌‌متر باریک‌تر و 2 میلی‌متر کوتاه‌تر شده است. از طرف دیگر، ابعاد پیکسل 7 پرو هیچ تفاوتی با نسل قبلی پیکسل 6 پرو ندارد.

نکته دیگر درباره مشخصات نمایشگر پیکسل 7 پرو این است که از مود 1080p مخصوص گوگل بهره می‌برد که برای ذخیره‌سازی باتری در حالت Low Power Mode کاربرد دارد. در نتیجه، علاوه بر نوع پنل،‌ مشخصات نمایشگر پیکسل 7 پرو هم شبیه به نسل قبلی خواهد بود.

اینطور که به نظر می‌رسد، سری پیکسل 7 تفاوت چندانی با نسل قبلی نخواهند داشت. اما هنوز فاصله زیادی تا تاریخ رونمایی از این گوشی‌ها باقی مانده و ممکن است اطلاعات تازه‌‌تری فاش شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره نمایشگر گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع: gsmarena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر