coinex
OMPFinex

پخش زنده پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده پرتغال سوئیس را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ ملت های اروپا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده پرتغال سوئیس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پرتغال سوئیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرتغال سوئیس را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه پرتغال سوئیس را تماشا کنید.

پخش زنده پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401

پرتغال که از تقابل اول خود با اسپانیا یک امتیاز کسب کرده،‌ باید امشب به مصاف سوئیس، شگفتی‌ساز یورو برود که در جدال اول خود مقابل چک بازنده شده است.

پخش زنده پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401
پخش زنده پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401, پخش زنده پرتغال سوئیس, پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401, پخش زنده فوتبال, پخش زنده شبکه ورزش, لیگ ملت های اروپا, پخش زنده لیگ ملت های اروپا, رونالدو,

پرتغال در ۵ بازی آخر خود ۲ تساوی، ۲ تساوی و ۱ شکست کسب کرده و سوئیس ۲ شکست، ۲ تساوی و ۱ پیروزی. دو تیم پیش از این ۳ بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن ۲ پیروزی برای پرتغال و ۱ پیروزی برای سوئیس بوده است.

ساعت پرتغال سوئیس کی است؟

ساعت بازی دو تیم سوئیس و پرتغال نیز 23:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده پرتغال سوئیس

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده پرتغال سوئیس 15 خرداد 1401 از شبکه ورزش

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر