coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

آیا بریتانیا پایتخت کریپتوکارنسی جهان خواهد شد؟

انگلستان در عملیات مالی سنتی سال آینده خود از تکنولوژی بلاک‌چین استفاده خواهد کرد. آیا بریتانیا پایتخت کریپتوکارنسی جهان خواهد شد؟

عملیات مالی سنتی شامل مواردی چون معاملات سهام و تسویه اوراق قرضه است. به گزارش وزارت دارایی انگلستان در تاریخ 7 ژوئن (17 خرداد)، مأموریت اصلی بریتانیا ایجاد نوآوری و تبدیل شدن به پایتخت کریپتوکارنسی در جهان خواهد بود.

انگلستان پایتخت کریپتوکارنسی جهان خواهد شد

به گفته Gwyneth Nurse که یکی از مهم‌ترین مقامات مالی خزانه‌داری بریتانیاست، پیاده‌سازی تکنولوژی بلاکچین در انگلستان بهترین روش برای مدرن‌سازی و بهبود کارایی بازارهای مالی این کشور به شمار می‌رود.

آیا بریتانیا پایتخت کریپتوکارنسی جهان خواهد شد؟

نوآوری انقلابی بلاک چین پتانسیل ایجاد تغییرات گسترده را دارد و ممکن است انتشار اوراق بهادار را بسیار سریعتر از چیزی که هم اکنون وجود دارد به انجام برساند.

فرآیند راه‌اندازی و آزمایش پروژه‌هایی که از بلاک‌چین استفاده می‌کنند تحت مدل سندباکسی صورت می‌گیرد. سندباکس یک چهارچوب آزمایشی برای تست پروژه‌ها و مشتریان واقعی است. قانون‌گذاران بریتانیا برای توسعه شرکت‌های fintech از این سیاست استفاده کردند. علاوه بر مدل سندباکس، مقامات انگلستان قصد ایجاد مقرراتی در زمینه با استیبل کوین‌ها دارند.

آیا پوند دیجیتالی به بازار عرضه خواهد شد؟

نمایندگان صنعتی انگلستان بر این باورند که برای استفاده از مزایای مختلف فناوری بلاک چین در زیرساخت‌های بازار، وجود یک ارز دیجیتال مناسب الزامیست.

به گفته مقامات وزارتخانه انگلستان، پروژه راه‌اندازی پوند دیجیتالی در دست اجرا قرار دارد. دو مؤسسه بانک انگلستان و خزانه‌داری این کشور مسئولیت اجرای این طرح را بر عهده دارند. طرح عرضه پوند دیجیتالی در اواخر سال جاری نظرسنجی عمومی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تبدیل شدن انگلستان به پایتخت کریپتوکارنسی جهان چیست؟ آیا موافق عرضه پوند دیجیتالی هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر