coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

اصلاح قیمت اتریوم در راه است؛ اوضاع برای اتریوم بدتر می‌شود

به عقیده اسکالت ردلر از گروه تجاری T3، اصلاح قیمت اتریوم در راه است و آسیب پذیری اتریوم همچنان ادامه دارد. این رمزارز 63.81 درصد با اوج قیمتی خود فاصله گرفته است.

به عقیده Scott Redler، افسر ارشد استراتژیک در گروه بازرگانی T3، اتریوم، دومین کریپتوکارنسی بزرگ بازار، ممکن است با اصلاح قیمتی عمیق‌تری مواجه شود.

اسکات معتقد است مطرح‌ترین آلت کوین بازار همچنان آسیب پذیر باقی مانده است. روند نزولی اتریوم پس از سیگنال فروش در سطح 3700 دلار در پی شکستن چندین میانگین متحرک آغاز شد. اتریوم در ماه نوامبر دچار ریزش قیمتی شد و مناطق حمایتی 2800 و 2300 دلار را از دست داد.

اصلاح قیمت اتریوم و تداوم آسیب پذیری آن

آلت کوین برتر بازار بار دیگر در موقعیت بسیار خطرناکی قرار گرفته است. خرس‌های بازار مصمم هستند تا قیمت این ارز را به زیر سطح 1700 دلار برسانند. طبق پیش‌بینی ردلر در صورت موفقیت خرس‌ها، قیمت اتریوم ممکن است به 1400 دلار نیز برسد.

اصلاح قیمت اتریوم در راه است؛ اوضاع برای اتریوم بدتر می‌شود

در 12 می، اتریوم تا مرز از دست دادن حمایت کلیدی خود در قیمت 1701 دلار پیش رفت. این اتفاق به دلیل سقوط اکوسیستم ترا رخ داد. اتریوم در ادامه، موفق به بازگشت به مناطق قبلی قیمتی شد؛ اما هیچ حرکت صعودی و قدرتمندی در نمودار این رمزارز دیده نمی‌شود.

پیتر برانت (Peter Brandt)، تریدر معروف، اخیرا در توییتر خود به احتمال شکل‌گیری الگوی مثلث نزولی در اتریوم اشاره کرد. این تحلیلگر معروف مدعی است که قیمت اتریوم در ادامه به 1268 دلار خواهد رسید. این قیمت پایین‌تر از رکورد قبلی اتریوم در چرخه صعودی سال 2018 است.

وضعیت حرکت قیمت اتریوم

آسیب پذیری اتریوم به طور مشهود در نمودار این رمزارز نمایان می‌شود. اتریوم در حال حاضر 63.81 درصد با بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 4878 دلار فاصله دارد. اوج قیمتی اتریوم به 7 ماه پیش بازمی‌گردد. این رمزارز محبوب در سال 2018 و در کمتر از یکسال 94 درصد ریزش کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره آسیب پذیری اتریوم چیست؟ آیا شما به این آلت کوین معروف علاقه‌مند هستید؟‌ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر