OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

عروسی حامد حدادی ؛ ستارگانی که دعوت بودند

عروسی حامد حدادی ستاره پیشین تیم والیبال ایران برگزار شده است. او تصاویری از این جشن منتشر کرده که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

حامد حدادی بسکتبالیست معروف ایرانی تصاویری از مهمانانش در مراسم عروسیش را در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

حامد حدادی, (Hamed Haddadi) بازیکن بسکتبال متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۶۴ در اهواز بسکتبالیست اهل ایران است. حدادی دارای قد ۲/۱۸ سانتی متر است و اولین لژیونر و بازیکن ایرانی است که در NBA بازی کرده‌.

عروسی حامد حدادی ؛ ستارگانی که دعوت بودند

حامد در خانواده ۵ نفره به دنیا آمده و یک خواهر و یک برادر دارد و همگی قد بلند هستند. حامد ابتدا فعالیت ورزشی را وقتی ۱۴ یا ۱۵ ساله بود، با فوتبال آغاز کرد و قبل از آن نیز هندبال بازی می کرد.

حدادی ۴ دوره در سال‌های ۲۰۰۷، ۲۰۰۹، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ به عنوان با ارزش‌ترین بازیکن بسکتبال در آسیا انتخاب شد. در اواخر سال ۲۰۰۹، دو تن از گزارشگرانی که برای شبکه فاکس اسپورتس گزارش می‎کردند به نام‌های مایک اسمیت و رالف لاولر، در بازی ممفیس گریزلیز برابر لس آنجلس کلیپرز، در هنگام ورود حدادی به زمین اقدام به دست انداختن وی نمودند.

حامد در جام جهانی ۲۰۱۴ با ۱۱٫۲ ریباند در هر بازی دومین ریباندر برتر مرحله اول جام جهانی شد و به گزارش سایت فدراسیون جهانی بسکتبال، حامد حدادی به همراه یائو مینگ اسطوره بسکتبال چین و آسیا، یکی از دو سنتر برتر تاریخ بسکتبال آسیا شناخته می‌شود.

تصاویر دعوت شدگان به جشن عروسی حامد حدادی را در ادامه تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر