او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده والیبال ایران برزیل 3 تیر 1401

پخش زنده والیبال ایران برزیل 3 تیر 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده والیبال ایران برزیل را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

مستر بلیط

تماشای پخش زنده لیگ ملت های والیبال 2022 از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده والیبال ایران برزیل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش والیبال ایران برزیل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی والیبال ایران برزیل را از تکراتو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه والیبال ایران برزیل را تماشا کنید.

پخش زنده والیبال ایران برزیل 3 تیر 1401

تیم ملی والیبال ایران که شب گذشته با اقتدار و در سه ست پیاپی، تیم والیبال امریکا را برای اولین بار در این رقابت‌ها شکست داد؛ و امشب باید به مصاف برزیل قدرتمند برود.

پخش زنده والیبال ایران برزیل
پخش زنده والیبال ایران برزیل 3 تیر 1401, پخش زنده والیبال ایران برزیل, پخش زنده والیبال, لیگ ملت های والیبال, پخش زنده لیگ ملت هی والیبال, پخش زنده شبکه سه, پخش زنده شبکه ۳, پخش زنده والیبال ایران در شبکه ۳,

تیم ملی والیبال ایران که با نسل جدیدی از بازیکنان راهی رقابت‌های لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ شده است،‌ در هفته اول رقابت‌ها ۲ برد و ۲ شکست به ترتیب مقابل تیم‌های چین،‌ هلند،‌ استرالیا و ژاپن کسب کرد و به دومین هفته این مسابقات رسید.

ساعت پخش والیبال ایران برزیل کی است؟

ساعت بازی والیبال دو برزیل و ایران نیز 18:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده والیبال ایران برزیل

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

پخش زنده والیبال ایران برزیل 3 تیر 1401 از شبکه ۳

پخش زنده والیبال ایران برزیل 3 تیر 1401 از Sports Online

 

پخش زنده سایر مسابقات امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر