آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تولید تفکر دانش بنیان در هلدینگ ارنیکا

هلدینگ ارنیکا در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت نقش شرکت‌های دانش‌بنیان، مشخص کردن شاخص‌های دانش‌بنیانی و همچنین نام‌گذاری سال جدید با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» حمایت و همراهی این شرکت‌ها را در زمره اولویت‌های خود در سال ۱۴۰۱ خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ ارنیکا، هر چند سخنرانی‌های مقام معظم رهبری در مورد شرکت‌های دانش‌بنیان طی ماه‌های گذشته، حکایت از تسلط ایشان بر صنایع و کسب‌وکارهای این حوزه داشت، اما نام‌گذاری سال جاری با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» حکایت از اهمیت این حوزه در اقتصاد و نگاه ایشان دارد.

آبان تتر

هلدینگ ارنیکا به‌عنوان یکی از مجموعه‌های بزرگ فناور و نوآور کشور،  ۴ شرکت دانش‌بنیان در حوزه‌های اقتصاد دیجیتال، الکترونیک و اینترنت اشیاء را در زیرمجموعه‌های خود دارد و همین امر سبب شده تا این هلدینگ، حمایت و همراهی شرکت‌های دانش‌بنیان را افزایش و پشتیبانی از دانش بنیان ها را در زمره اولویت‌های خود در سال ۱۴۰۱ قرار دهد.

هلدینگ ارنیکا به عنوان یکی از فعالان حوزه دانش بنیان مسئولیت خطیری را در ایجاد تحول در بستر مهارت‌های نوظهور و به روز شدن فناوری‌ها روی دوش خود حس می‌کند و در این راستا علاوه بر ثبت و راه اندازی و حمایت از شرکت های دانش بنیان، بسط و گسترش تفکر دانش بنیان را به مثابه کاشتن درخت در بستر هموار میهن عزیزمان ایران در دستور کار قرار داده است.

گفتنی‌است، این مجموعه بزرگ اقتصادی در صدد شناسایی، حمایت و تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سند چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور است که اخبار مربوط به آن در آینده‌ای نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد. پایان خبر/

تکراتو

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر