کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

افشای خیانت امیر تتلو به سحر قریشی با نیلی افشار [+عکس]

خیانت امیر تتلو به سحر قریشی با نیلی افشار در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

افشای رابطه امیر تتلو با نیلی افشار و خیانت به همسرش یعنی سحر قریشی واکنش های منفی کاربران اینستاگرام را به دنبال داشت. چندی پیش پویان مختاری با همسرش نیلی افشار دعوا کرد و در استوری اینستاگرامش اعلام کرد دیگه هر کاری کردم این رابطه درست نمیشه و بهتره از هم جدا بشیم، برای همین نیلی افشار هم که شروع به گریه کردن کرده بود و صحبت هایی در مورد همسرش کرده بود امیر تتلو نیز وارد ماجرا شده بود و یه جورایی از نیلی طرفداری کرده بود.

آرون گروپس

خیانت امیر تتلو به سحر قریشی با نیلی افشار [+عکس]

پویان که خیلی از این موضوع ناراحت شده بود در استوری های اینستاگرامش با امیر تتلو کل انداخت و یه سری مسائل را وسط کشید و تتلو را تهدید کرد که ساکت شود.

امیر تتلو و نیلی افشار دو شاخ مجازی اینستاگرام هستند؛ تتلو و نیلی افشار چندی قبل باهم ارتباط و رفت و آمد خانوادگی داشتند اما در آن زمان پویان مختاری از نیلی طلاق نگرفته بود و ارتباطشان در حد یک دوستی ساده بود.

نیلی افشار بعنوان یک منشی دکتر شروع کرد تا اینکه با مهاجرت به ترکیه بعنوان یک رقصنده شناخته شد سپس از طریق مافیای سایت های شرطبندی به معروفیت رسید. نیلی افشار متولد ۷ اردیبهشت ۱۳۷۳ در کرج چهره اینستاگرامی است.

پس از طلاق نیلی افشار از پویان مختاری اما اخبار مختلفی به گوش رسید حاکی از اینکه این چهره جنجالی اینستاگرام با خواننده ایرانی مقیم ترکیه وارد رابطه شده، آن هم درست زمانی که رابطه عاشقانه امیر تتلو و سحر قریشی به عنوان همسرش شکل گرفته است.

افشای خیانت امیر تتلو به سحر قریشی با نیلی افشار [+عکس]

بر اساس شنیده ها امیر تتلو و نیلی افشار حتی قرار است کار مشترکی نیز انجام دهند؛ به این صورت که تتلو اینبار سکان هدایت حاشیه های فضای مجازی را بدست بگیرد و با این خانم آهنگ مشترکی را منتشر کنند. پیش از این گفته شد امیرتتلو با نیلی افشار ازدواج کرده اما در ادامه مشخص شد این عکس فتوشاپ است.

تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت می‌کند. تتلو نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. تتلو از نخستین خوانندگان ژانر آر اند بی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرد.

بیشتر بخوانید:

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر