کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

آرون گروپس

تماشای پخش زنده فوتبال دوستانه از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری بازی دوستانه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری را تماشا کنید.

پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر

منچستر یونایتد که با سرمربی جدید خود یعنی تن هاخ در بازی دوستانه قبلی خود مقابل لیورپول با نتیجه عالی 4 بر هیچ این تیم را شکست داد، نشان داد که این مربی مسیرش با مربی‌های قبلی این تیم جداست.

پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر
پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر 1401, پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر, پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری, پخش زنده فوتبال, پخش زنده شبکه ورزش, منچستر یونایتد, رونالدو, بازی دوستانه,

حال امروز بازی‌های دوستانه زیادی برگزار می‌شود که میتوانید تمام آن‌ها را در صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید؛ اما یکی از مهمترین این بازی‌ها دیدار دو تیم منچستر یونایتد و ملبورن سیتی است.

ساعت بازی منچستریونایتد ملبورن ویکتوری کی است؟

ساعت بازی دو تیم ملبورن ویکتوری و منچستر یونایتد نیز 14:35 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده پورتو پورتیموننزه

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده منچستر یونایتد ملبورن ویکتوری 24 تیر 1401 از شبکه ورزش

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر