کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

آرون گروپس

تماشای پخش زنده فوتبال دوستانه از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال منچستر یونایتد کریستال پالاس بازی دوستانه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه منچستر یونایتد کریستال پالاس را تماشا کنید.

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر

منچستریونایتد اریک تن هاخ این روزها اوضاع خوبی دارد در تور پیش‌فصل نتایج خوبی گرفته و بعد از پیروزی ۴ بر ۰ بر لیورپول، با نتیجه ۴ بر ۱ بر ملبورن ویکتوری پیروز شد. من یونایتد البته این روزها با بحران‌های خاصی دست و پنجه نرم می‌کند و در نقل و انتقالات نتوانسته عملکرد شایسته‌ای داشته باشد. آن‌ها که با خطر جدایی رونالدو مواجه هستند، در جذب فرانکی دی‌یانگ نیز ناکام بوده‌اند.

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر
پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر, پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس, پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر 1401, پخش زنده فوتبال, پخش زنده بازی های دوستانه, پخش زنده شبکه ورزش, رونالدو,

از سوی دیگر تیم خوب پاتریک ویرا که فصل گذشته در جزیره درخشید، در دو دیدار دوستانه اخیر خود یک پیروزی برای ایپسویچ تاون و یک شکست برابر لیورپول داشته است.

ساعت بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس کی است؟

ساعت بازی دو تیم کریستال پالاس و منچستر یونایتد نیز 14:40 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس 28 تیر 1401 از شبکه ورزش

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر