کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده پخش زنده اینتر میلان را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

آرون گروپس

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایتالیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده پخش زنده میلان اینتر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پخش زنده اینتر میلان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پخش زنده اینتر میلان را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه پخش زنده دربی میلان را تماشا کنید.

پخش زنده پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور

میلان جذاب استفانو پیولی حالا ۸ و اینتر اینزاگی ۹ امتیازی هستند و در رده‌های سوم و ششم جدول جای دارند و امشب برگزار کننده یکی از قدیمی‌ترین و حساس‌ترین دربی‌های تاریخ فوتبال اروپا، ملقب به دربی دلامادولینا خواهند بود! میلان در ۴ بازی ابتدایی دو برد برابر اودینزه و بولونیا و دو تساوی ناامیدکننده برابر آتالانتا و ساسولو کسب کرده است.

پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور
پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور 1401, پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور, پخش زنده اینتر میلان, پخش زنده فوتبال, پخش زنده لیگ ایتالیا, مارتیمز, ابراهیموویچ, لوکاکو, دربی میلان, میلان اینتر,

اینتر سیمونه اینزاگی اما که در اندیشه تکرار قهرمانی بعد از یک سال است، با وجود دو پیروزی برابر لچه و اسپزیا، در هفته سوم برابر لاتزیو و ساری بال غافلگیر شد و شکست خورد. آن‌ها البته در هفته چهارم برابر کرمونزه پیروز شدند تا با ۹ امتیاز به دنبال اتالانتا و رم ۱۰ امتیازی باشند.

پخش زنده پخش زنده اینتر میلان

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور از شبکه ورزش

پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور از Milan feed

پخش زنده اینتر میلان 12 شهریور DAZN IT

 

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر