کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده پخش زنده یوونتوس فیورنتینا را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

آرون گروپس

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایتالیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده پخش زنده یوونتوس فیورنتینا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پخش زنده یوونتوس فیورنتینا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پخش زنده یوونتوس فیورنتینا را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه پخش زنده یوونتوس فیورنتینا را تماشا کنید.

پخش زنده پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور

فیورنتینا امروز در آرتیمو فرانکی میزبان یوونتوس قدرتمند و پرستاره است. فیورنتینا که هفته اول را با پیروزی ۳ بر ۲ برابر کرمونزه آغاز کرد، در ادامه برابر امپولی و ناپولی متوقف شد و نهایتا در هفته چهارم برابر اودینزه شکست خورد تا در پایان هفته چهارم ۵ امتیازی باشد!

پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور
پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور 1401, پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور, پخش زنده یوونتوس فیورنتینا, پخش زنده فوتبال, پخش زنده لیگ ایتالیا, دیماریا, پوگبا, آلگری,

یوونتوس پرستاره مکس آلگری که لیگ را با پیروزی ۳ بر ۰ برابر ساسولو آغاز کرد، دو هفته بعدی را با دو تساوی پیاپی با سمپدوریا و رم ادامه داد و نهایتا در هفته چهارم اسپزیا را شکست داد. بااین اوصاف کسی تردیدی ندارد که آلگری حال مدعی قهرمانی است.

پخش زنده پخش زنده یوونتوس فیورنتینا

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور از Juventus feed

پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور از DAZN DE

پخش زنده یوونتوس فیورنتینا 12 شهریور از Match Football

 

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر