;
coinex

نظر عجیب سحر قریشی در مورد حجاب که در استوری منتشر کرد [+عکس]

نظر سحر قریشی در مورد حجاب که در استوری منتشر کرد. این موضوع در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

سحر قریشی با انتشار یک استوری در اینستاگرام نظر متفاوت خود درباره حجاب را به اشتراک گذاشت که این دیدگاه با استقبال مخاطبان همراه شد. سحر قریشی (زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶) بازیگر ایرانی است. او حرفه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی آغاز کرد و سپس در همان سال برای ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

نظر سحر قریشی در مورد حجاب که در استوری منتشر کرد [+عکس]

حضور سحر قریشی در دبی این روزها سروصدای زیادی کرده است. او گفته است که برای راه اندازی کسب وکاری جدیدی به دبی رفته است و فعلا قصد بازگشت به ایران را نیز ندارد! بازیگر زن سابق سینمای ایران که مدتی است بی پرده با دنبال کنندگانش صحبت می کند در واکنش به متن یکی از هوادارانش از حجاب دفاع کرد؛ سحر قریشی نوشت: پوشش بهترین راه برای حفاظت از چاکراه ها در برابر انرژی های منفی است.

سحر قریشی پس از جدایی از امیر تتلو در مورد موضوعات مختلفی از جمله دلایل رابطه با این خواننده و حواشی پیش آمده پیرامونش صحبت کرده است. تتلو مدعی شده بود سحر قریشی با همراهی یکی از اعضای گروه موسیقی به او خیانت کرده است. سحر قریشی در واکنش به این ادعا متنی منتشر کرد که در آن اتهام خیانت به تتلو را رد کرد.

تصویر زیر را در ادامه تماشا کنید:

نظر سحر قریشی در مورد حجاب که در استوری منتشر کرد [+عکس]

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (6 نظر)

  اون تتلو پلشت رو خودشو لات میدونه سحر خانوم خیلی داغی هر روز شوهر میکنی جمع کن خودتو کپک

  پاسخ

  چقدر یهو ادم شد!

  پاسخ

  قبل ازرفتن به ترکیه به حجاب پایبند میشدی ودم میزدی نه حال که ازاینجا مونده وازانجاه رونده شدی دور دورت روزدی تازه یادت افتاده

  پاسخ

  پول کم آورده!!

  پاسخ

  ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست ایشونم به اشتباهشون پی بردن

  پاسخ