;
coinex

نماینده مجلس: اروپا شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود

یک نماینده مجلس در گفتگویی با رسانه‌ها گفته اروپا شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود.

رییس ستاد برگزاری 13 آبان گفته که امسال باید بکوشیم 13 آبان 1401 یکی از ماندگارترین 13 آبان‌ها باشد که در سالیان اخیر برگزار شده و با رویکرد انقلابی به موضوع نگاه کنیم.

بیشتر بخوانید: حضور فعال مسئولان در اینستاگرام با وجود محدودیت‌ها ؛ برای چه کسی پست می‌گذارید؟

اروپا شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود

به گزارش ایسنا، دبیر ستاد برگزاری 13 آبان وحید جلال‌زاده در جلسه دوم هماهنگی ستاد یوم الله 13 آبان با تاکید بر اینکه حوادث اخیر در کشور موید میدانی دشمنی آمریکا با ایران است که رهبری در مراسم دانشگاه افسری به درستی به آن اشاره کردند و آمریکا قطعا پشت ماجرا است. وی ادامه داد:

دشمنی آمریکا از ابتدای انقلاب با مردم و کشور مشخص بوده است. یک روزی با کودتا و جنگ خواستند نظام ما را ساقط کنند و یک زمانی سعی کردند نظام را با تحریم تضعیف کنند. در سال ۸۸ تصور کردند می شود نظام را اسقاط کرد اما آن هم محقق نشد و در کل در همه حوزه ها در نقش اول دشمنی را آمریکا داشته است.

نماینده مجلس: اروپا شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود
نماینده مجلس: اروپا شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود

جلال زاده اظهار کرد: «برخی می خواهند بگویند اگر تسخیر لانه جاسوسی اتفاق نمی افتاد، آمریکا با ما دشمنی نداشت در حالی که این طور نیست. این دشمنی آمریکا به قبل از انقلاب برمی گردد».

او ضمن تاکید بر دستاوردهای انقلاب مبارزه با ظلم و استکبر در هر کشوری گفته:

 ما الان ۴۰ سال است که به افغانستان کمک می کنیم. ما بیش از پنج میلیون افغان را در کشور پناه دادیم آن هم نه در اردوگاه ها و برای آنها امکانات معمول هر شهروند را فراهم کردیم. یا در عراق وقتی آمریکا به عراق حمله کرد باز هم ما در کنار مردم این کشور بودیم.

جلال زاده تاکید کرد: «نقش آمریکا در حوادث اخیر برجسته است. دستگاه های مختلف باید نقش آمریکا در تزریق مالی به تروریست ها در این حوادث را گوشزد کنند. بنده به زودی نامه ای را به همتایان خود در اروپا می فرستم مبنی بر اینکه شما شبکه های معاند علیه ایران در فضای مجازی را قطع کنید تا اینترنت در ایران وصل شود. در اروپا دست زدن به کوکتل مولوتوف مصداق اقدام غیرقانونی و تروریستی است اما در شبکه های مجازی آن را برای استفاده علیه ملت و کشور ما آموزش می دهند. از این روست که ما تاکید داریم دشمن درجه اول ایران، آمریکاست و نباید این را به هیچ وجه فراموش کنیم». وی افزود:

مناسبت هایی از جمله ۱۳ آبان تلنگری به دستگاه های مختلف در کشور است که در تبیین این مناسبت ها تلاش کنند. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هر ساله اقدام به تشکیل شورای ملی برگزاری روز ۱۳ آبان کرده است و ارزیابی‌هایی را برای برگزاری این مناسبت در دستور کار قرار می‌دهد.

جلال‌زاده بار دیگر تاکید کرد که امسال باید بکوشیم تا 13 آبان 1401 از ماندگارترین 13 آبان‌هایی باشد که در سالیان اخیر برگزار شده است و با رویکرد انقلابی به مساله نگاه کنیم. برگزاری این روز را صرفا به روز 13 ابان موکول نکنیم و از یک هفته قبل برنامه‌هایی را در دستور کار بگذاریم. این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: «باید علاوه بر مدارس، این مناسبت و روز برای دانشگاه و دانشگاهیان تبیین شود. همان طور که رهبری سال ها پیش گفتند، خدا نگذرد از کسانی که می‌خواستند و می‌خواهند دانشگاه را از سیاست جدا کنند لذا بررسی این موضوع در دانشگاه‌ها ضرورت دارد».

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اظهارات نماینده مجلس که گفته «اروپا شبکه معاند را قطع کند تا اینترنت ایران وصل شود» چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر