coinex
راهنمای خرید تکراتو

پخش زنده منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401 از هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس را می‌توانید از طریق وبسایت تکراتو قسمت پخش زنده تماشا نمایید.

دو تیم منچستر یونایتد و نیوکاسل در حالی از ساعت 16:30 به وقت ایران در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم می‌روند که شرایط مشابهی در جدول دارند. برای دیدن پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401 تنها کافیست روی لینک زیر کلیک نمایید.

پخش زنده منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401

بالاخره، منچستر یونایتد تحت هدایت تن هاخ کمی از بحران فاصله گرفته است. این تیم، به غیر از باخت 6 بر 3 مقابل همشهری آبی پوش خود، در بقیه مسابقات نتایج قابل قبولی به دست آورده است. منچستری‌ها در 5 بازی آخر خود، موفق به کسب 4 پیروزی شده‌اند.

پخش زنده منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401
پخش زنده بازی منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401 پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401

در طرف مقابل، تیم نیوکاسل که توسط شیخ نشین‌های حاشیه خلیج فارس خریداری شده است، نسبت به فصول گذشته اوضاع به مراتب بهتری را تجربه می‌کند. آنها اکنون با 14 امتیاز در رده ششم جدول هستند و در صورتی پیروی مقابل منچستر یونایتد می‌توانند جایگاه این تیم در رده پنجم را از آن خود نمایند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد نیوکاسل 24 مهر 1401 را می‌توانید از طریق سایت تکراتو و کلیک بر روی لینک زیر تماشا نموده و از آن لذت ببرید.

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر