coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

فیلترینگ بازی های آنلاین پرطرفدار ؛ برخی رفع فیلتر شدند! [+ لیست بازی‌های فیلتر شده]

فیلترینگ بازی های آنلاین پرطرفدار در چند هفته اخیر تبدیل به یکی از چالش های گیمرها در شبکه های اجتماعی شده است. در این بین برخی از آن ها رفع فیلتر شدند. در ادامه با جزئیات بیشتر و لیست بازی های فیلتر شده با تکراتو همراه باشید.

در حالی که شاهد گسترش لیست فیلترینگ در میان برنامه‌ها و سرویس‌های تلفن همراه هستیم، حالا به نظر می‌رسد فیلترینگ بازی‌های آنلاین پرطرفدار به یک چالش جدید برای گیمرها تبدیل شده است.

بازی‌های رایانه‌ای مدت‌هاست که دیگر مختص کودکان نیست و بزرگسالان نیز از کاربران جدی آن محسوب می‌شوند. در پی آغاز موج فیلتر و محدودسازی، نوبت به فیلترینگ بازی های آنلاین پرطرفدار نیز رسید. این بازی‌ها در هر دو نسخه موبایل و ویندوز دچار اختلال و از دسترس کاربران خارج شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

فیلترینگ بازی های آنلاین پرطرفدار

به گزارش کاربران از سراسر کشور، فیلترینگ بازی‌های یارانه‌ای با بازی محبوب کلش آف کلنز شروع شد و پس از مدت کوتاهی بازی پرطرفدار کال آو دیوتی نسخه‌ی موبایل نیز از دسترس کاربران ایرانی خود خارج گردید. طبق گزارش‌های منتشر شده از سمت کاربران، چند بازی محبوب دیگر نیز دچار اختلال در دسترسی به نسخه موبایل شده‌اند.

فیلترینگ بازی‌های آنلاین

از جمله این بازی‌ها می‌توان به فورتنایت نسخه‌ی موبایل، بازی محبوب کانتر استرایک، بازی ایپکس لجندز و ایپکس لجندز موبایل اشاره کرد که اخیرا برای کاربران ایرانی از دسترس خارج شدند.

البته هنوز هیچ بیانیه‌ی رسمی در مورد فیلترینگ بازی‌های آنلاین از سوی نهادهای دولتی صادر نشده است، اما به نظر می‌رسد دولت رویکرد مثبتی به این بازی‌ها ندارد.

در جدیدترین اخبار مربوط به فیلترینگ بازی های آنلاین محبوب می‌توان به رفع فیلتر دوتا 2 و کانتر استرایک اشاره کرد. حال باید دید که آیا به زودی شاهد رفع فیلتر بازی های محبوب و معروف دیگر نیز خواهیم بود؟

لطفا تجربه‌های مشابه خود را از فیلترینگ بازی های آنلاین پرطرفدار با ما و دیگر کاربران تکراتو در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص فیلترینگ بازی‌های آنلاین چیست؟ آیا این محدودیت‌ها سبب کاهش محبوبیت این بازی‌ها و همچنین کاهش تقاضا می‌شود؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (56 نظر)

  مرگ بر فیلترینگ 🇮🇷
  کشور از چشمون انداختن با این فیلترینگ

  پاسخ

  لعنت بهشون همه اینا چرت پرته میخوان مردم و آزار بدن مریضا یکی به من بگه roblox و boku boku چه چیز خشن و بزرگ سالانه ای داره حالا شاید بتونن roblox فیلتر کنن ولی مریضا boku boku واسه بچه های ۵ ساله اس چرا باید فیلتر کنین روانیا

  پاسخ

  عه بچه ها گیم زدن وحشی شدن بریم فیلتر کنیم

  حسین فهمیده : بعله من گیر بودم تو توهم کالاف یهو خودمو کشتم🫤⚰️

  پاسخ

  ههی من سمپ بازی میکردم 10 سالی میشه بعد این سروی که من بازی میکنم جوری هست که اگه یک ماه انلاین نشی داخل کل دارایی داخل بازی میپره این بازی تحریم نیست از طرف خارجی ها بدون فیلتر شکن هم میگیره ولی از وقتی که اینا این طرح صیانت رو اجرا کردن سرعت اینترنت رو اوردن پایین دیگه اینترنت سرعت نداشت که این بازی رو بیاره اکانتم با کل موجودیش پرید الان هم هنوز سرور بازی هاش بالا نمیاد یعنی واقعا چی بگم این بازی چه ربطی به سیاست داشت واقعا بعضی حرفا رو اینجا نمیشه گفت فقط اینجا جاشه به قول همون یارو پیر مرده که میگفت (((یک یک تون )))

  پاسخ

  چرا بازی هارو فیلتر کردید یه دلخوشی داشتیم اونم ازمون گرفتید حداقل فری فایرو از فیلتری درارید من 4سال اینو بازی میکنم اما با فیلتر شدن این بازی دیگه هیچ بازی دیگه ای جاشو نمیگیره خوب اگه بازی هارو فیلتر میکنید لینک فیلتر شکنارو باز کنید تا با فیلتر شکن بریم داخل این بازی ها الان تو ایران هیچ فیلتر شکنی برای فری فایر کار نمیکنه خواهشن فری فایرو از تحریمی بردارید تا بتونیم ما بازیمونو کنیم با سپاس اگه خواستمونو براورده کنید🙁😐💯

  پاسخ

  داش حرفا می زنی اینا فیلتر کردن که کلا بازی نکنیم میگی لینک باز کنن
  دیگه داریم میریم نزدیکای کره شمالی

  پاسخ

  چرا بازی هارو فیلتر کردید یه دلخوشی داشتیم اونم ازمون گرفتید حداقل فری فایرو از فیلتری درارید من 4سال اینو بازی میکنم اما با فیلتر شدن این بازی دیگه هیچ بازی دیگه ای جاشو نمیگیره خوب اگه بازی هارو فیلتر میکنید لینک فیلتر شکنارو باز کنیم تا با فیلتر شکن بریم داخل این بازی ها الان تو ایران هیچ فیلتر شکنی برای فری فایر کار نمیکنه خواهشن فری فایرو از تحریمی بردارید تا بتونیم ما بازیمونو کنیم با سپاس اگه خواستمونو براورده کنید🙁😐💯

  پاسخ

  من با اینکه ۱۱ سالمه امشب و چند شب دیگه دارم حرص میخورم سر این لودینگ تایم اوت اخه یکی مثل مم که سیم کارت همراه اول نداره و در محل زندگیش ایرانسل سرعت بیشنری داره چه گناهی کردم که بن ۱ ساعته شدم اونم فقط برای اینکه چند بار تز لودینگ اوفتادم بیرون اخه تا چهار روز دیگه سوفیا بر داشته میشه اونموقه من هنوز دارم با اینترنت سر و کله میزنم این چه وضعیه

  پاسخ

  عه مونده فقط اینترنتم فیلتر بشه 😭😂

  پاسخ

  آخه بی شرف ها مایی که تو خونه ایم و هیچ سرگرمی بجز بازی کردن نداریم دیگه چیکار کنیم
  یعنی انقدر ظلم رو کی تحمل میکنه
  اگه عُرضه دارید برید خودتون بازی هایی درست کنید چه خوب باشن
  بعد از کشور تبلیغ هم میکنن
  الان ما تو این کشور آزادی بازی کردن هم نداریم چه برسه به چیز هایی دیگه …

  پاسخ

  کال آف فیلتر نشده تحریم شده چون با برنامه شکن میشه واردش شد

  پاسخ

  warthunder هم فیلتر شد … بازی انلاین میخواد چیکار گریه کنید نوحه بخونید اینقدر باید اذیت بشید تا راضی بشید برید زیر تانک برا اقازاده ها ….

  پاسخ

  با فیلتر کردن بازی باعث میشن ماهایی که تو خونه نشستیم هم بریم بریزیم تو خیابون فحش و شعار بدیم با فیلترینگ بازی ها فقط دشمنان جمهوری اسلامیشون چند صد برابر میشه

  پاسخ