coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

مانوئل نویر به سرطان مبتلا شد ؛ خبری تلخ برای طرفداران بایرن

مانوئل نویر به سرطان مبتلا شد . دروازبان 36 ساله بایرنی‌ها اعلام کرد که به سرطان پوست دچار شده است. حال با این اوصاف او به جام جهانی می‌رسد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

در بسیاری مواقع برای فوتبالیست‌ها فوتبال در درجه دوم قرار می گیرد، به خصوص زمانی که سلامتی و زندگی فوتبالیست در خطر باشد. مانوئل نویر که همچنان در بالاترین سطح فوتبال بازی می کند و علی رغم مصدومیت شانه و غیبت در 6 بازی قبلی بایرن، احتمالا در جام جهانی 2022 حاضر خواهد بود. او در معرفی برند جدید محصولات بهداشتی محافظ پوست خود که با همکاری تنیسور، آنجلیک کربر راه اندازی کرده، فاش کرد که به سرطان پوست مبتلا بوده است. طبق ادعای بیلد، جراحی های صورت گرفته روی نویر مانع از ادامه فوتبالش نشدند و خوشبختانه پس از مدتی او به بهبودی کامل رسید.

مانوئل نویر به سرطان مبتلا شد

نویر در این مورد و در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«هر دوی ما در مورد بیماری های پوستی تاریخچه شخصی داریم. برای آنجلیک، هیپرپیگمانتاسیون(مشکل خاص پوستی است که در نتیجه آن، پوست فرد در نواحی خاصی تیره می شود) و در مورد من سرطان پوست صورت، که به خاطر آن سه بار تحت عمل جراحی قرار گرفته ام. ما نمی‌توانیم در مورد محافظت پوست مان در برابر آفتاب بی‌تفاوت باشیم. من نه تنها تمام روز را در فضای باز تمرین می‌کنم، بلکه دوست دارم زمانی که وقت دارم در طبیعت باشم.»

مانوئل نویر به سرطان مبتلا شد
مانوئل نویر به سرطان مبتلا شد, مانوئل نویر, دروازه‌بان بایرن مونیخ, بایرن مونیخ, بوندسلیگا, سرطان نویر,

همچنین یولیان ناگلزمان سرمربی بایرن مونیخ، اخیرا در خصوص وضعیت دروازه‌بان 36 ساله‌اش گفته بود: «ما روی بازگشت نویر به بازی با هرتابرلین کار می‌کنیم. کتف، مفصلی پیچیده است که نیاز به استراحت دارد. کاملاً معتقدم که نویر در جام جهانی بازی خواهد کرد و برای تحقق این امر هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد».

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما در مورد سرطان مانوئل نویر چیست؟ آیا او در لیست تیم ملی آلمان برای جام جهانی قرار می‌گیرد؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌های تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر