OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برد گیم The Last of Us توسط ناتی‌داگ معرفی شد

برد گیم The Last of Us توسط استودیوی بازی‌سازی Naughty Dog رونمایی شد. بازی رومیزی The Last of Us توسط شرکت سازنده بازی توسعه داده خواهد شد.

برد گیم The Last of Us که یک بازی رومیزی جذاب است توسط استودیوی بازی‌سازی «Naughty Dog» ساخته شده است. بازی رومیزی The Last of Us دارای تمی کاملاً تیره است و تجربه متفاوت از بازی کردن را به یک گیمر می‌دهد.

بیشتر بخوانید: بازیگران سریال The Last Of Us [+جزئیات جدیدی از داستان]

برد گیم The Last of Us توسط ناتی‌داگ معرفی شد

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Naughty Dog اخیرا از بازی رومیزی The Last of Us رونمایی کرده است تا امکان تجربه‌ی این مجموعه را در یک قالب متفاوت برای بازیکن‌ها فراهم آورد. این بازی که The Last of Us: Escape the Dark نام دارد، توسط شرکت Themeborne ساخته خواهد شد.

بازی رومیزی لست آو آس همان گیم‌پلی مشارکتی و قابل فهمی را ارائه می‌دهد که سری بازی‌های Escape the Dark شرکت تمبورن با آن شناخته می‌شوند. جالب اینکه ظاهرا وظیفه‌ی تأمین مالی این پروژه برعهده‌ی سونی نیست و توسعه‌دهنده‌ی بازی یک کمپین کیک‌استارتر جهت جمع‌آوری سرمایه مورد نیاز برای تولید راه‌اندازی می‌کند.

برد گیم The Last of Us

برد گیم The Last of Us دارای یک «تغییر غیرمنتظره تاریک» در بازی‌های تحسین‌شده‌ی ناتی داگ است و کمپین کیک‌استارتر آن در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) شروع به کار خواهد کرد. اگر می‌خواهید زمان شروع کمپین را از یاد نبرید، این تاریخ یک روز قبل از انتشار بازی God of War Ragnarok است. استودیو ناتی داگ با انتشار یک پست تازه درباره‌ی این بازی رومیزی اظهار داشت:

باتوجه‌به اینکه شرکت Themeborne در توسعه‌ی بازی The Last of Us Dark به‌سراغ طرح‌های جسورانه و گیم‌پلی قابل فهم می‌رود، بی‌صبرانه منتظریم تا ببینیم که آن‌ها چگونه دنیای لست آو آس را در یک قالب تازه ارائه می‌دهند.

بازی رومیزی The Last of Us: Escape the Dark از نظر ظاهری به‌طور کامل دارای طراحی سیاه و سفید خواهد بود و بازیکن‌ها را دوباره در نقش جول و الی قرار می‌دهد. به‌هرشکل باید منتظر ماند و دید که آیا این بازی با استقبال بازیکن‌ها روبه‌رو خواهد شد یا نمی‌توان به موفقیت آن چندان امیدوار بود

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره برد گیم The Last of Us چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر