;
coinex

کمدین مشهور مجری اسکار 2023 شد

جیمی کیمل کمدین مشهور، مجری اسکار 2023 شد. این مجری با سابقه برای سومین‌بار است که مجری‌گری مراسم اسکار را برعهده دارد.

بالاخره مجری اسکار 2023 مشخص شد. در بین نامزدهای نهایی مجری‌گری اسکار 2023، در نهایت «جیمی کیمل» که یک مجری با سابقه و البته کمدینی حاذق است، به عنوان مجری اسکار 2023 انتخاب شد. این مجری توانمند در سال 2017 و 2018 نیز به عنوان مجری اسکار فعالیت کرده است.

بیشتر بخوانید: نماینده ایران در اسکار 2023 مشخص شد

مجری اسکار 2023 معرفی شد

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار «جیم کیمل» را به عنوان مجری مراسم اعطای جوایز اسکار ۲۰۲۳ انتخاب کرد. آکادمی اسکار در ۲۰۲۲، سه مجری زن شامل «امی شومر»، «واندا سایکس» و «رجینا هال» را برای مراسم معرفی کرد، در حالی که برای سه سال قبل از آن یعنی بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱، مراسم اسکار بدون هیچ مجری رسمی برگزار می‌شد.

مجری اسکار 2023

این مجری و کمدین که اجرای برنامه «زنده با جیمی کیمل» در شبکه ABC را بر عهده دارد، در بیانیه‌ای گفت:

دعوت شدن برای سومین بار برای میزبانی اسکار افتخار بزرگی است یا یک دام. در هر صورت، من از آکادمی سپاسگزارم که بعد از اینکه همه جواب منفی دادند، اینقدر سریع از من دعوت کرد.

آکادمی اسکار در تلاش است آمار فاجعه‌بار بازدیدکننده تلویزیونی این رویداد را در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ جبران کند. در سال ۲۰۲۱ مراسم اسکار با ۱۰.۴ میلیون بیننده، بدترین رکورد تاریخ خود را ثبت کرد و در سال ۲۰۲۲ با ۵۸٪ بهبود تنها به ۱۵.۴ میلیون نفر رسید. این در حالی است که در سال ۲۰۱۸ که «جیمی کیمل» هم اجرای مراسم را بر عهده داشت در مجموع ۲۶.۶ میلیون بیننده، جوایز اسکار را تماشا کردند.

مدیران آکادمی همچنان در حال بررسی راهکارهایی برای افزایش مخاطبان پخش زنده تلویزیونی هستند که از آن جمله می‌توان به تصمیم جنجالی برای لغو نمایش تلویزیونی اعطای جوایز اسکار بخش‌های فنی در اسکار ۲۰۲۲ برای کوتاه کردن برنامه اشاره کرد. همچنین به نظر می رسد آکادمی در تلاش برای افزایش بخش فرش قرمز جوایز اسکار است. نود و پنجمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۱۲ مارس ۲۰۲۳ (۲۱ اسفند) برگزار می‌شود.

مجری اسکار 2023

درباره جیمی کیمل بیشتر بدانید

جیمز کریسشن «جیمی» کیمل متولد ۱۳ نوامبر ۱۹۶۷ کمدین، صداپیشه، بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده تلویزیونی، نوازنده، مجری و مجری رادیو آمریکایی است. او مجری و خالق جیمی کیمل لایو!، یک تاک شوی آخر وقت است که در شرکت پخش رسانه‌ای آمریکا پخش می‌شود. پیش از آن، کیمل بیش از همه به دلیل مجری‌گری د من شو کمدی سنترال و با بن استاین پول ببرید شناخته می‌شد.

جیمی کیمل، اجرای مراسم هشتادونهمین و نودمین دورهٔ جوایز سینمایی اسکار را بر عهده داشت. این چهرهٔ تلویزیونی پیش از این اجرای چندین مراسم مهم از جمله جوایز امی در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و 2020 را بر عهده داشته و پنج بار نیز مجری مراسم جوایز موسیقی آمریکا بوده‌است. او یکی از صمیمی‌ترین دوستان مت دیمون می‌باشد.

او اکنون به عنوان مجری اسکار 2023 نیز انتخاب شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره انتخاب جیمی کمیل به عنوان مجری اسکار 2023 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر