OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین فیلم های رضا عطاران ؛ فهرست بهترین آثار رضا عطاران!

رضا عطاران هنرمندی همه‌کاره در سینما و تلویزیون است. او بازیگر و کارگردانی در میان مردم است. در این گفتار نگاهی داریم به بهترین فیلم های رضا عطاران.

 با نگاهی به کارنامه هنری رضا عطاران می‌توان فهمید که او در مسیر پیشرفتش حساب‌شده گام برداشته است. حتی کم‌کارشدن یکی‌دو سال اخیرش هم احتمالا روی حساب است. رضا عطاران همانند بسیاری از نقش‌هایش بی‌ادعاست؛ همان‌طور که هوشنگ گلمکانی در یکی از یادداشت‌هایش درباره او گفته است، عطاران ساده و بی‌ادعاست.

مهران مدیری هم که او را با «ساعت‌خوش» به سینما و تلویزیون معرفی کرده، درباره او گفته است که از همان ابتدا عطاران نسبت به هم‌دوره‌ای‌هایش با استعدادتر بود. پیمان قاسم‌خانی هم گفته است که عطاران بسیاری از کار‌هایی را که به او پیشنهاد شده، نپذیرفته و همین گزیده‌کاری باعث ماندگاری او شده است.

کار کردن در دنیای طنز و کمدی همیشه به جسارت و جدیتی نیاز دارد که در بازیگر‌های معمولی وجود ندارد. جرئت و جسارت عطاران، به‌علاوه تلاشش، به‌همراه خویشتن‌داری در انجام ندادن هر کاری، او را در دهه ششم زندگی‌اش به جایگاهی دست‌نیافتنی رسانده است؛ جایگاهی که روزبه‌روز به محبوبیت عطاران می‌افزاید؛ حتی اگر روی پرده نقره‌ای یا در قاب تلویزیون دیده نشود.

بهترین فیلم های رضا عطاران ؛ آغاز کار با ساعت خوش

رضا عطاران کار خود را به‌عنوان بازیگر در آیتم‌های طنز تلویزیونی آغاز کرد. «ساعت خوش» یکی از اولین مجموعه‌های مهران مدیری بود که عطاران در آن حضور پیدا کرد و دیده شد. او در سال‌های ۷۳-۷۴ به‌واسطه تقلید دو تیپ شناخته شده مورد توجه قرار گرفت: اول در آیتمی که بازسازی مسابقه منوچهر نوذری بود که نقش یکی از شرکت‌کنندگان را به عهده داشت: آن شرکت‌کننده لوس که مجری هوایش را داشت.

اما تیپی که به‌مراتب بیشتر دیده شد و همواره تا همین امروز با او مانده است، به «مسابقه محله» برمی‌گردد. مسابقه‌ای در بخش کودک و نوجوان که مسعود روشن پژوه آن‌را اجرا می‌کرد و عطاران در «ساعت خوش» تقلیدی از آن را بازآفرینی می‌کرد که به‌مراتب از اصل مسابقه جالب توجه تر بود. می‌توان گفت عطاران با «ساعت خوش» ‌شناخته شد اما پس از توقیف این مجموعه، شبیه به دیگر بازیگران این مجموعه راه همواری برای ورودش به عالم بازیگری وجود نداشت.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

هرچند در چند فیلم بازی کرد اما نه نقش‌ها خوب بودند و نه فیلم‌ها مورد توجه قرار گرفتند. در تلویزیون هم همینطور. او چندسالی سرگردان بود تا نوبت به مجموعه «قطار ابدی» رسید که آیتم‌های طنزش کار رضا عطاران بود.
عطاران از«قطار ابدی»‌ تا ساخت بهترین سریال‌هایش در سالیان بعد راه طولانی را در پیش داشت. در سینما و تلویزیون بازی کرد. مجموعه نود قسمتی «کوچه اقاقیا» را ساخت، تا اینکه همزمان با اولین حضورهای جدی‌اش در سینما در نیمه دهه هشتاد روند ساخت سریال‌های مهم‌اش را هم آغاز کرد.

منظور از حضور جدی در سینما اینست که در آن دوران عطاران به آن میزان از محبوبیت رسیده بود که بدل به عاملی برای تضمین گیشه و فروش فیلم‌ها شود. یکی از اولین این فیلم‌ها «توفیق اجباری» بود که در سال ۸۶ اکران شد و تنها سه سال پیش از آن در رمضان سال ۸۳، عطاران اولین سریال رمضانی‌اش «خانه به‌دوش» را برای تلویزیون ساخت. در ادامه نگاهی داریم به بهترین فیلم های رضا عطاران در طول فعالیت حرفه ای وی، با تکراتو همراه باشید.

بهترین فیلم های رضا عطاران

هوو : علیرضا داوود نژاد

1384

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

عطا مرد میان سال و خوش گذران، همه امور اداری و مالی کارش را به همسرش سپیده واگذار کرده است. در جریان یک اختلاف میان سپیده با محمدرضا (دوست قدیمی عطا) که به خیر می گذرد، محمدرضا نقشه عجیبی می کشد. او با دعوت از خواهرزاده اش مریم، او را سر راه عطا قرار می دهد. میان این دو که از گذشته همدیگر را می شناختند، علاقه ای به وجود می آید و این علاقه تا …

بیشتر بخوانید:

کلاهی برای باران : مسعود نوابی

1385

ابی و جلال برای دزدی وارد خانه‌ای می‌شوند و ابی در جریان دزدی حضور باران و مادرش در خانه می‌شود. او هنگام خروج متوجه خودکشی باران به علت شکست عشقی در برابر پیروز می‌شود، اما به سرعت آنجا را ترک می‌کند و همراه جلال از آنجا دور می‌شود ولی به اصرار ابی، جلال برای نجات باران به خانه برمی گردد و به کمک مادرش او را به بیمارستان می‌رساند.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

ابی و جلال که از دزدی خانه باران چیز زیادی نصیب شان نشده، تصمیم می‌گیرند به دلیل شرایط مالی خوب پدر باران به نحوی خود را به او نزدیک کنند. از این رو ابی به بیمارستان می‌رود و وانمود می‌کند که می‌تواند شرایطی را فراهم کند تا پیروز پشیمان از رفتار گذشته، دوباره به سوی باران بازگردد. باران که قبول حرف‌های ابی برایش مشکل است…

رضا عظاران، جواد رضویان، مهران غفوریان، حدیث فولادوند، مهران رجبی، فلور نظری، داریوش سلیمی، زهره حمیدی، ساناز کیهان و فتحعلی اویسی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

خروس جنگی : مسعود اطیابی

1386

قصه زن و شوهری است که تصمیم می گیرند مدتی جایشان را با هم عوض کنند، قرار گرفتن در جایگاه یکدیگر برای هر کدام ماجرایی را بوجود می آورد….

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

در خروس جنگی بازیگرانی چون مریلا زارعی، رضا عطاران، کیومرث ملک‌مطیعی، احمد پورمخبر، عباس جمشیدی‌فر، کیانوش گرامی و شهربانو موسوی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2019 ؛ مروری بر برترین کارتون های سال 2019 سینمای جهان

توفیق اجباری : محمدحسین لطیفی

1386

رضا گلزار که ستاره محبوب جوان ها در سینماست، به تازگی با درخواست همسرش سیمین و به رغم علاقه ای که هنوز میان آنها وجود دارد، از هم جدا شده اند. برادر سیمین، عطا که دوست رضاست و کلیدهای متعدد خانه را دارد، همچنان رابطه اش را حفظ کرده و رفت و آمد می کند و در عین حال برای سیمین خبر می برد.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

دوستان سیمین هم به نوعی درگیر ماجرایند. لیدا که یک وکیل ضد مرد است، در پی تنبیه هر چه بیشتر رضا و ادامه جدایی‌ست و مهریه سیمین و دو دانگی که از خانه سهیم است، بهانه خوبی برای لیدا است تا سیمین را تحریک و تشویق به انتقام از رضا کند

نیش زنبور : حمیدرضا صلاحمند

1388

نیش زنبور فیلمی کمدی به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند و فیلم‌نامه سروش صحت است که در نقش‌های اصلی آن رضا کیانیان، رضا عطاران و مریلا زارعی به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم در پاییز 1388 به نمایش در آمد. علی سرتیپی، تهیه‌کننده این فیلم، آن را متفاوت‌ترین کمدی سال‌های اخیر سینمای ایران اعلام کرده‌است.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

دو دوست از دو طبقه اقتصادی و اجتماعی متفاوت روزگار خوبی را با یکدیگر گذرانده‌اند. تا اینکه یکی احساس می‌کند دیگری به او نارو زده. این دو باز یکدیگر را می‌یابند و رابطه‌شان از نو شکل می‌گیرد، اما همواره احساس بدبینی و سوءتفاهم میانشان وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

از ما بهترون : مهرداد فرید

1387

از ما بهترون فیلمی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی مهرداد فرید محصول سال 1387 است. از ما بهترون در شهریور ماه سال 1389 همزمان با عید فطر بر روی پرده سینما رفت.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

احسان روزنامه‌نگاری نیمه روشنفکر است که تاکنون هرچه نوشته، مورد توجه مردم واقع نشده‌است. تا اینکه سلسله گزارش‌هایی را می‌نویسد که کاملاً عامه پسند و دربارهٔ رمالی است. انتشار این گزارش‌ها اگرچه نام احسان را به عنوان روزنامه‌نگاری موفق سر زبان می‌اندازد، اما او را دچار دردسرهای عجیب می‌کند و…

بعداز ظهر سگی سگی : مصطفی کیایی

1388

بعدازظهر سگی سگی نام فیلمی است به کارگردانی مصطفی کیایی و با بازی مجید صالحی، رضا عطاران، بهاره رهنما، علی صادقی، سعید آقاخانی و… محصول سال 1388 است.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

جوانی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک است که در صنعت خودروسازی طرح‌های مختلف ارائه کرده، اما کسی به او بها نمی‌دهد. او برای اینکه حرف خود را به گوش مسئولان برساند، بازی خطرناکی را آغاز می‌کند که منجر به گروگانگیری می‌شود. این فیلم به نحوی الگو برداری شده از فیلم بعد ازظهرسگی با بازی آل پاچینو است.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2018 ؛ مروری بر برترین کارتون های سال 2018 سینمای جهان

ورود آقایان ممنوع : رامبد جوان

1389

ورود آقایان ممنوع فیلمی به کارگردانی رامبد جوان محصول سال 1389 می‌باشد که در سال 1390 اکران شد. این فیلم در تهران فیلمبرداری شده و توانست عنوان دومین فیلم پرفروش سال 1390 سینمای ایران را کسب کند.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

مدیر یک دبیرستان دخترانه خصوصی با ورود آقایان به مدرسه خود شدیداً مخالف است. اما وقتی دبیر شیمی دانش آموزان المپیادی به علت زایمان شش ماه مرخصی می‌گیرد، مجبور می‌شود تا یک دبیر جایگزین به دبیرستان بیاورد؛ ولی تلاش وی برای یافتن دبیر المپیاد زن در میانه سال تحصیلی بی‌فایده است و وی مجبور است یک مرد را به عنوان تنها گزینه بپذیرد تا از رقابت المپیاد جا نماند اما …

اخلاقتو خوب کن : مسعود اطیابی

1390

اخلاقتو خوب کن فیلمی در ژانر کمدی اجتماعی، به تهیه‌کنندگی سید امیر پروین‌حسینی و کارگردانی سید مسعود اطیابی است. فیلمنامهٔ این فیلم را رضا مقصودی نوشته‌است. اخلاقتو خوب کن در سال 1390 اکران شدکه مجری طرح و سرمایه‌گذار فیلم جواد فرحانی می‌باشد.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین فیلم های رضا عطاران

فرشته‌ای وظیفه دارد که آدم‌ها را به دنیایی دیگر بفرستد، اما در یک مورد دچار اشتباه می‌شود و دو نفر که به آن دنیا فرستاده، برگشت می‌خورند. در حالی که این دو برای انجام مأموریتی به این دنیا بازگشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

اسب حیوان نجیبی است : عبدالرضا کاهانی

1389

اسب حیوان نجیبی است فیلمی به کارگردانی و نویسندگی عبدالرضا کاهانی و تهیه‌کنندگی سلیمان علی‌محمد محصول سال 1389 است.

بهترین فیلم های رضا عطاران
بهترین آثار رضا عطاران

داستان این فیلم دربارهٔ یک مجرم زندانی است که به مدت 24 ساعت از زندان مرخصی گرفته و در این مدت می‌کوشد به زعم خود، اسباب سوء استفاده از گروهی از مردم را فراهم آورد.

3 درجه تب : حمیدرضا صلاحمند

1389

۳ درجه تب نام فیلمی سینمایی با درونمایه کمدی است که به وسیلهٔ حمیدرضا صلاحمند کارگردانی شده و یوسف صمدزاده تهیه‌کنندگی آن را بعهده داشته‌است. این فیلم در سال 1389 تولید شده و در آن رضا عطاران، الهام حمیدی، علی صادقی و امیرعلی دانایی به عنوان بازیگران اصلی حضور دارند. مجری طرح و سرمایه‌گذار جواد فرحانی است.

بهترین آثار رضا عطاران
بهترین آثار رضا عطاران

الهام (الهام حمیدی) در آستانه ازدواج با نامزد پولدارش سهیل (امیرعلی دانایی)، بینی‌اش را به خاطر بزرگ بودن و حساسیتی که مادر سهیل نسبت به آن دارد، عمل جراحی می‌کند. او برای تغییر عکس شناسنامه وارد مشکلات جدیدی می‌شود و در شناسنامه المثنی نام فردی به نام عبدالکریم (رضا عطاران) را می‌بیند که ماجراهایی را برایش به‌وجود می‌آورد.

 

خوابم می آد : رضا عطاران

1390

خوابم می‌آد فیلمی به کارگردانی رضا عطاران، نویسندگی احمد رفیع‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان و جواد فرحانی محصول سال 1390 است. در این فیلم اکبر عبدی نقش یک زن سالخورده را بازی می‌کند.

بهترین آثار رضا عطاران
بهترین آثار رضا عطاران

رضا، معلمی ساده و درستکار که به سن میانسالی رسیده و در برقراری ارتباط با زن‌ها مشکل دارد، با دختری پاستیل فروش آشنا می‌شود. دختر، برای پیوند کلیه خواهرش با مشکل روبروست و رضا را ترغیب به کارهایی می‌کند که باب میلش نیست و …

دهلیز : بهروز شعیبی

1392

دهلیز فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی و سید محمود رضوی محصول سال 1392 با بازیگری رضا عطاران و هانیه توسلی است. عطاران در این فیلم نقش معلم زبانی را بازی می‌کند که به دلیل یک نزاع باعث قتل یک نفر شده‌است و هانیه توسلی در نقش همسر او ایفای نقش می‌کند. این فیلم نخستین فیلم بلند سینمایی شعیبی به‌شمار می‌رود که با طرح یک خطی که از خود اوست، توسط علی اصغری نوشته شده‌است.

بهترین آثار رضا عطاران
بهترین آثار رضا عطاران

این فیلم به‌طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد. عبدالرضا هشترودیلر و مسعود فراستی از جمله افرادی بودند که این فیلم را مثبت ارزیابی کردند. دهلیز نامزد و برندۀ جوایز زیادی شد. هانیه توسلی برای بازی در این فیلم برندۀ بهترین بازیگر نقش اول زن و عطاران نیز نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شد. سید محمود رضوی، تهیه‌کنندۀ این فیلم نیز سیمرغ بهترین فیلم اول را دریافت کرد.

بیشتر بخوانید:

طبقه هساث : کمال تبریزی

1392

طبقهٔ هساث فیلمی کمدی به کارگردانی کمال تبریزی و محصول سال 1392 است. این فیلم به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و فیلمنامه‌نویسی پیمان قاسم‌خانی می‌باشد.

بهترین آثار رضا عطاران
بهترین آثار رضا عطاران

آقای کمالی که مردی به ظاهر متدین است، بعد از مرگ همسرش، او را در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند. سپس برای تقویت روحیه به سفر می‌رود اما پس از بازگشت می‌فهمد که فروشندهٔ قبر کلاه‌بردار بوده طبقهٔ دیگر را که متعلق به آقای کمالی بوده‌است به دیگری فروخته؛ و حالا مردی غریبه به جای او درون قبر در کنار همسرش دفن شده است.

رد کارپت : رضا عطاران

1392

رد کارپت فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رضا عطاران و تهیه‌کنندگی احمد احمدی ساخته سال 1392 و محصول کشور ایران و فرانسه است. فیلم سینمایی رد کارپت دومین فیلم بلند رضا عطاران پس از خوابم می آد در مقام کارگردان است.

بهترین آثار رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

یک عاشق سینما (رضا عطاران) برای ملاقات با یکی از کارگردان‌های معروف جهان (استیون اسپیلبرگ) خود را در ایام برگزاری جشنواره کن به آنجا می‌رساند…

کلاشینکف : سعید سهیلی

1392

کلاشینکف نام یک فیلم درام ایرانی به کارگردانی سعید سهیلی محصول سال 1392 می‌باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد.

بهترین آثار رضا عطاران
بهترین آثار رضا عطاران

داستان در مورد جوان سربازی است که خواهرش مورد آزار و اذیت فرد ناشناسی قرار می‌گیرد و وی با شنیدن این خبر، چون با مرخصی او موافقت نمی‌شود از روی نگرانی با سلاح کلاشنیکفی که به منظور حفاظت از یک بانک تحویل وی داده شده‌است، ترک پست کرده و بعد از درگیری با شوهر خواهرش او را به قتل می‌رساند. او برای تهیه هزینه عمل خواهرش بسیار تلاش کرده و در این راه شخصیت‌های جدیدی وارد داستان می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

نهنگ عنبر: سامان مقدم

1393

نهنگ عنبر فیلمی به کارگردانی سامان مقدم با بازی رضا عطاران و مهناز افشار و محصول سال 1393 است. این فیلم با وجود پذیرفتن برخی اصلاحات بازهم مورد تأیید وزارت ارشاد قرار نگرفت و قرار شد با حذف برخی صحنه‌ها مجوز اکران بگیرد. در نهایت این فیلم با حذف برخی صحنه‌ها در اواخر اردیبهشت سال 1394 مجوز اکران گرفت.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

ارژنگ صنوبر (رضا عطاران)، مردی 50 ساله، در زندگی خود دچار تجربه‌های متفاوت و سخت عاشقانه‌ای می‌شود و فیلم بازگوکننده آن ماجراهاست. او که از کودکی رؤیا (مهناز افشار) را دوست داشته، به دلایلی نمی‌تواند با او ازدواج کند و رؤیا با توجه به محدودیت‌های اجتماعی دههٔ شصت، به همراه خانواده‌اش راهی آمریکا می‌شود. ارژنگ که هرگز رؤیا را فراموش نکرده، دست به کارهای عجیب و غریبی می‌زند و در مقاطع مختلفی باز با رؤیا روبه‌رو می‌شود. اما هر بار ناکام می‌ماند. او که حالا در دههٔ پنجم زندگیش ثروتمند شده…

من سالوادور نیستم : منوچهر هادی

1394

من سالوادور نیستم فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مشترک سید امیر پروین‌حسینی و منصور سهراب‌پور تولید سال 1394 می‌باشد.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

ناصر ایزدی (رضا عطاران) معلمی است که چندی پیش مقدار زیادی پول پیدا کرده و آن را به صاحبش تحویل داده است. او به برنامه‌های مختلف تلویزیونی دعوت می‌شود تا در مورد این فداکاری توضیح دهد و بسیار مشهور شده است. یک روز با او تماس می‌گیرند و می‌گویند به خاطر کار خیری که کرده برنده سفر به برزیل شده و تمام هزینه‌های سفر او را آژانس تعطیلات رؤیایی می‌پردازد. ناصر که فردی پایبند به اصول شریعت اسلام است، راضی به این سفر نیست و آن را مناسب نمی‌داند اما…

نهنگ عنبر 2 : سلکشن رویا : سامان مقدم

1395

نهنگ عنبر 2 فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی سامان مقدم ساختهٔ سال 1395 است. این فیلم که دنباله فیلم نهنگ عنبر محسوب می‌شود در اردیبهشت 1396 در سینماهای ایران اکران شد.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

ارژنگ بعد از چهل سال انتظار بالاخره رؤیا را به دست آورده و برای برگزاری عروسی با او راهی شمال می‌شود. در جریان سفر به شمال شاهد خاطره بازی‌ها و یادآوری‌های وقایع زندگی گذشتهٔ این دو در دهه شصت هستیم…

بیشتر بخوانید:

مصادره : مهران احمدی

1396

مصادره اولین فیلم مهران احمدی به عنوان کارگردان و با نویسندگی علی فرقانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی است.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

داستان فیلم از دههٔ 1350 آغاز می‌شود و داستان یک ساواکی به نام اسماعیل یارجانلو (رضا عطاران) است که درگیر ماجراهایی می‌شود. او که کارمند ساواک است با خرید بلیت بخت‌آزمایی برندهٔ اعانهٔ ملی می‌شود. او با پولی که بُرده، 5000 متر زمین در عباس‌آباد می‌خرد و بر اثر سقوط شاه و انقلاب 1357 مجبور به خروج از کشور می‌شود و وکالت زمین را به دوستش جلال خاوندی (بابک حمیدیان) می‌دهد و….

هزارپا : ابوالحسن داوودی

1396

هزارپا فیلمی به کارگردانی ابوالحسن داوودی، تهیه‌کنندگی رضا رخشان و نویسندگی امیر برادران، پیمان جزینی و مصطفی زندی است. این فیلم که به سبک کمدی و به زبان فارسی در سال 1396 تولید شده‌است.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

رضا (رضا عطاران) و دوستش منصور (جواد عزتی) که به کیف‌قاپی مشغول هستند از طریق مادرش متوجه می‌شود که دختر صاحب کارش الهام(سارا بهرامی) به عنوان فردی پولدار، نذر کرده‌است که با یک جانباز ازدواج کند. به‌همین دلیل رضا که در تصادف پای خود را از دست داده تصمیم می‌گیرد خود را به دختر نزدیک کند تا بتواند با وی ازدواج کند. رضا وارد آسایشگاه جانبازان می‌شود که دختر مدیر آنجاست. رضا با گفتن دروغ‌های مختلف سعی می‌کند که دختر به او علاقه‌ مند شود و…

زیرنظر : مجید صالحی

1397

زیرنظر فیلمی به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و محصول سال 1397 است.

بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران
بهترین فیلم های کمدی رضا عطاران

محسن(رضا عطاران) پس از خرید به خانه باز میگردد و متوجه میشود مبلی که امید(امیر جعفری)روی آن نشسته است سوراخ شده و امید را مقصر میداند، مهشید(ریما رامین فر) همسر محسن به این مبل بسیار علاقه دارد و او در حال برگشت بدون برنامه ریزی قبلی از سفر شمال است، محسن و امید تمام تلاش خود را میکنند تا این مشکل را حل کنند اما…

بیشتر بخوانید:

 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر