;
coinex

طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401 [+ شرایط و قیمت]

طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401 از چند روز آینده آغاز می‌شود. جزئیات طرح و قیمت پیکاپ فوتون را در ادامه مطلب بخوانید.

طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401، از 5 روز دیگر (28 ماه جاری) آغاز خواهد شد. طبق شنیده‌ها، ایران خودرو دیزل توانسته است رکورد فروش جدیدی را به نام خود به ثبت برساند. متقاضیان می‌توانند در تاریخ مذکور از طریق سایت فروش خود به آدرس esale.ikd.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.

بیشتر بخوانید: فروش فوری وانت آریسان 22 آبان 1401 [+ قیمت و شرایط]

طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401

ایران خودرو دیزل، طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401 را در دو مدل فوتون و بنزینی با سه روش نقدی، نقدی مرحله‌ای و اقساطی با تحویل ۳۰ تا ۹۰ روزه در تاریخ 28 آبان 1401 آغاز می‌کند. ضمن این که امکان خرید اقساطی بلندمدت نیز برای فروش این خودرو در نظر گرفته شده است.

فوتون تونلند تنها پیکاپ دیزلی بازار ایران محسوب می‌شود که به موتور ۲.۸ لیتری توربوشارژدار کامینز مجهز شده که می‌تواند گشتاوری برابر با ۳۶۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. این پیشرانه باعث شده تا این خودرو به قدرتمندترین پیکاپ دو کابین دیزلی بازار ایران تبدیل شود.

طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401
طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401

خودروی لوکس تونلند فوتون مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، مورد توجه علاقه‌مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرار گرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین‌تر نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره طرح فروش پیکاپ فوتون آبان 1401 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر