coinex
راهنمای خرید تکراتو

آپدیت اندروید 13 گلکسی A71 و F62 منتشر شد

آپدیت اندروید 13 گلکسی A71 و گلکسی F62 منتشر شد. برای اطلاع از جزئیات این خبر و شرایط دانلود و نصب این آپدیت با ما همراه باشید.

در چند هفته اخیر سامسونگ دائماً در حال انتشار آپدیت‌های اندروید 13 برای محصولات مختلف خودش بوده و در حال حاضر به مرحله‌ای رسیدیم که بعضی از روزها همزمان چند گوشی آپدیت جدید دریافت می‌کنند. حالا آپدیت One UI 5 بر اساس اندروید 13 برای دو گوشی گلکسی A71 (4G) و گلکسی F62 هم منتشر شده است.

بیشتر بخوانید: 

آپدیت اندروید 13 گلکسی A71

بروزرسانی اندروید 13 گلکسی A71 فعلاً برای لهستان منتشر شده اما مثل همیشه، انتظار می‌رود که در صورت عدم بروز مشکلات جدی، به زودی این آپدیت برای سایر مناطق هم منتشر شود. شماره بیلد این نسخه جدید A715FXXU8DVK1 است و این آپدیت‌ها با پچ امنیتی اکتبر 2022 (مهر-آبان) منتشر می‌شوند که البته بدیهی است که مدتی از موعد انتشار این آپدیت گذشته است.

آپدیت اندروید 13 گلکسی A71

در هندوستان، گلکسی F62 با شماره بیلد E625FDDU2CVK2 منتشر شده که سطح پچ امنیتی آن مربوط به نوامبر 2022 است. از آنجایی که F62 فقط برای هند و شرکت فلیپ‌کارت این کشور عرضه شده، این نسخه برای سایر کشورها و مناطق منتشر نمی‌شود.

در هر صورت، کاربران سایر مناطق هم می‌توانند با رفتن به مسیر Settings> Software update در صورت وجود آپدیت جدید با انتخاب گزینه Download and install آن را نصب کنند. اگر هنوز آپدیت جدید برای شما منتشر نشده، جای نگرانی نیست چون به احتمال زیاد تا چند روز آینده همه آپدیت‌ها برای همه گوشی‌های واجد شرایط منتشر می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره آپدیت اندروید 13 گلکسی A71 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: gsmarena

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    گوشی من a71 هستش و خیلی وقته آپدیت نیومده براش .الان اندروید ۱۱ هستش .یعنی دیگه آپدیت نمیاد برای این گوشی؟

    پاسخ