coinex
راهنمای خرید تکراتو

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 منتشر شد [+رابط کاربری One UI 5.0]

کاربران پرچمدار قدیمی سامسونگ سوپرایز شدند چراکه آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 منتشر شد. این به‌روزرسانی علاوه بر اندروید 13، رابط کاربری S20 را به One UI 5.0 را ارتقاء می‌دهد.

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 همراه با رابط کاربری جدید گوشی‌های سامسونگ موسوم به One UI 5.0 منتشر شد. این خبر قطعاً برای دارندگان این گوشی یک سوپرایز ویژه محسوب می‌شود. همچنین این آپدیت علاوه بر این موارد، پچ امنیتی اکتبر 2022 را نیز دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید: انتشار آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S21 آغاز شد

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 منتشر شد

دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ برای کاربران سامسونگ روز جذابی است چرا که آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 انتشار یافت. در حالی که آپدیت One UI 5.0 سری Galaxy S21 عرضه شده است، کاربران سری گلکسی S20 هم نیازی نیست خیلی منتظر باشند. رابط کاربری One UI 5.0 به گوشی آن‌ها نیز اضافه خواهد شد.

در زمان نگارش این خبر، به‌روزرسانی One UI 5.0 (مبتنی بر اندروید 13) برای گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا در آلمان و سوئیس ارائه شده است. ما انتظار داریم که به زودی بازارهای بیشتری این آپدیت را دریافت کنند.

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 در مدل 4G گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس با ورژن G98xFXXUFGVJE ارائه شده است. کاربران گلکسی اس 20 اولترا در اروپا می‌توانند این آپدیت را با ورژن G988BXXUFGVJE دریافت کنند و آپدیت شامل وصله امنیتی اکتبر 2022 است.

کاربران سری گلکسی S20 می توانند به تنظیمات بروند و از منو «به‌روزرسانی نرم‌افزار» و ضربه زدن روی «دانلود و نصب»، گوشی خود را به One UI 5.0 به‌روزرسانی کنند.

خانواده گلکسی اس ۲۰ علاوه بر مدل‌های 4G و 5G مختلف، یک مدل FE نیز دارد. در حال حاضر آپدیت One UI 5.0 به گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا رسیده است اما مدل FE هنوز آن را دریافت نکرده است. طبق اطلاعات رسمی، این گوشی باید ماه آینده آپدیت مورد انتظار را دریافت کند.

سامسونگ گوشی‌ها و تبلت‌های زیادی را به اندروید 13 آپدیت خواهد کرد و نه تنها کاربران پرچمدارهای این کمپانی، بلکه صاحبان گوشی‌های میان‌رده هم این سیستم عامل را تجربه خواهند کرد.

طبق گفته کره‌ای‌ها، در ماه جاری میلادی تبلت‌های سری گلکسی تب S8 و S7 به همراه گوشی‌های میان‌رده A53 و A73 اندروید 13 را به همراه رابط کاربری One UI 5.0 دریافت می‌کنند. ماه آینده میلادی هم نوبت به محصولاتی مانند گلکسی A52s 5G می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره انتشار آپدیت اندروید 13 برای گلکسی S20 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر