coinex
راهنمای خرید تکراتو

پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی [+ شرایط و نحوه دریافت]

پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی برای اشتغال‌زایی در دستور کار قرار گرفت. برای اطلاع از نحوه دریافت این وام در ادامه مطلب هماره ما باشید.

پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی در جهت پیشبرد 50 درصدی برنامه اشتغال کمیته امداد در دستور کار قرار گرفت. معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خاطر نشان کرد، بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار، سقف پرداخت وام کارآفرینی از ۱۰۰ میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. لازم به ذکر است، برای دریافت این وام فقط به یک نفر ضامن نیاز دارید.

بیشتر بخوانید: پرداخت وام 400 میلیونی مسکن ؛ شرایط و مشمولین طرح

پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی

مرتضی فیروزآبادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در دیدار با اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان عنوان کرد:

از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۱۸ هزار فرصت شغلی در کشور توسط کمیته امداد ایجاد شده است. همچنین از ۲۸ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته برای توانمندسازی مددجویان، تاکنون ۱۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان معادل ۵۲ درصد، جذب شده است.

فیروزآبادی به تسهیل‌گری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال اشاره کرد و ادامه داد: «طبق ابلاغ بانک مرکزی اگر اعتبارسنجی متقاضی مناسب باشد با یک سفته تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان، تسهیلات پرداخت می‌شود و در غیر این صورت نیز یک ضامن کافی است.»

پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد تاکید کرد:

بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار، میزان سقف تسهیلات مددجویان از ۱۰۰ میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده که گشایش خوبی است.

فیروزآبادی، نوغان‌داری و فرش‌بافی را الگوی موفق کمیته امداد در زنجیره اشتغال دانست و اظهار کرد: «تلاش کرده‌ایم با ایجاد زنجیره تولید، ایجاد نهادهای پشتیبان و در نهایت توجه به فروش محصولات در فضای مجازی و نمایشگاه‌ها، زمینه رونق مشاغل خرد را فراهم کنیم.»

وی با اشاره به تحقق ۵۰ درصدی برنامه اشتغال کمیته امداد در استان کردستان به میزان ۷۵۰۰ شغل، این استان را جزو پنج استان برتر در زمینه اشتغال‌زایی در سطح کشور نام برد. اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان نیز در این دیدار گفت:

کمیته امداد مسیر ارتقاء و بالندگی را طی کرده و در کنار حمایت از خانواده‌های تحت حمایت، در حوزه کمک به اشتغال و توانمندسازی مددجویان فعال است. وی عنوان کرد: طی یکسال گذشته بیشترین تمرکز را برای بحث اشتغال و جذب سرمایه در استان گذاشته‌ایم.

پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، زارعی کوشا اضافه کرد: «در کمیته امداد کارهای خوبی در زمینه اشتغال انجام شده و آمادگی داریم هر نوع برنامه و طرحی را به عنوان پایلوت در استان اجرا کنیم.» وی توجه به مشاغل خرد را رویکرد کمیته امداد در اشتغال‌زایی نام برد و تصریح کرد:

تلاش می‌کنیم سرمایه لازم را در اختیار نیروی آماده به کار قرار دهیم و در نهایت با وصل کردن مشاغل خرد به اقتصاد بزرگ‌تر، آن را به پایداری برسانیم.

بیشتر بخوانید:  

نظر شما درباره پرداخت وام 150 میلیونی کارآفرینی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    خداکنه که به ماهم واموبدن ماکه کسب وکارمیخوایم راه بندازیم که کمی گیروام هستیم وهربانکی که توخرمشهر وآبادان رفتیم یه بهونه ای میتراشن وبه ما میگن که به ما اعلام نشده یامیگن که بایدسپرده بزاری مااگه سپرده داشتیم نمیرفتیم که وام بگیریم باهمونا یه کاری انجام میدادیم ای خداماکه جونیم تاکی بایدتوحسرت چیزی باشیم 😔😔

    پاسخ