coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

شرکت خودروسازی سایپا ساعاتی پیش جزئیات و شرایط فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات این طرح با ما همراه باشید.

بی‌تردید این روزها محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین خودرو سایپا که در قیاس با دیگر محصولات این شرکت قابل دفاع است، خودرو شاهین است. محصولی که اگر کمی کیفیت ساخت کابین و مشخصات آن بهتر بود قطعا یک گزینه قوی برای سبد محصولات سایپا محسوب می‌شد. حالا شرایط فروش سایپا آذر 1401 اعلام شده است.

بیشتر بخوانید: فروش فوری ایران خودرو آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

فروش فوری سایپا 3 آذر 1401

سایپا امروز 3 آذر 1401 در 2 طرح فروش شاهین را برای فروش فوری عرضه می‌کند. یک طرح عادی و یک طرح حمایت از خانواده و جمعیت.  در طرح “ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” که به طرح “مادران” هم مشهور است، متقاضیان واجد شرایط فقط خانم‌هایی هستند که فرزند دوم خود را پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آورده باشند. همچنین در بین افراد واجد شرایط اولویت با آنهایی است که در ۲ سال اخیر خودرویی دریافت نکرده باشند.

فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

در طرح فروش شاهین G آذر 1401 ، این خودرو تنها در رنگ سفید و با موعد تحویل 90 روزه یا 3 ماهه عرضه می‌شود. قیمت این خودرو نیز 345 میلیون تومان اعلام شده است. این طرح فروش سایپا از ساعت ۱۴ پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. برای ثبت نام در این طرح باید به سایت سایپا مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

    با سلام از اینکه یک خودرو ساز با شفافیت قیمت با مردم خودش بدون دقدقه در سرمایه گذاری شریک میسازد، عالی بوده ولی چرا دیر؟؟؟؟ در هر صورت اگر پر سرمایه گذاری و تولید مردم شریک واقعی باشن، بدانید پیروز هستید و گر نه دیر یا زود بازنده خواهید بود. در هر صورت طرح های شریک سازی مردم را در دستور کار گذاشته و دسترسی مردم عادی رو تسهیل نمایید یعنی نمایندگان واقعی سرزمینتان. و وامهای واگذاری رو بدون سود و ربا در طرح خودتان منظور فرمایید. اگر سایپا فضای داخلی خودروهای تولیدی خودشو مدرن و مستحکم و با مواد مرغوب آغاز کنه، پیروز میدان رقابت خواهد بود. ربا در سرزمینمان باعث سقوط و بی برکتی شده. ممنون

    پاسخ