coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

اطلاع‌رسانی شدوبن اکانت‌ها توسط اینستاگرام

اطلاع‌رسانی شدوبن اکانت‌ها توسط اینستاگرام ویژگی جدیدی است که کاربران را در جریان واجد شرایط بودن پست آن‌ها برای نمایش در قسمت پست‌های پیشنهادی، قرار می‌دهد.

مدت‌ زیادی است که کاربران از نوسان عملکرد پست‌‌های خود در اینستاگرام شکایت دارند. بنابراین توسعه دهندگان این اپلیکیشن، قابلیت جدیدی را اضافه کرده که به کمک آن کاربران می‌توانند بفهمند پست‌های آن‌ها از قسمت اکسپلور مسدود شده است یا خیر.

بیشتر بخوانید: دی اکتیو کردن اینستاگرام ؛ چگونه اینستاگرام را دی اکتیو کنیم ؟

اطلاع‌رسانی شدوبن اکانت‌ها توسط اینستاگرام

کاربران به کمک این قابلیت می‌توانند محتوایی مطابق الگوریتم و مناسب برای نمایش و توصیه به اکثریت، تهیه کنند. آدام موسری (Adam Mosseri)، مدیر اینستاگرام نیز اعلام کرده است که با وجود این قابلیت کسب‌وکارها و بلاگرها متوجه می‌شوند که پست‌های آن‌ها در قسمت‌های خاصی از برنامه مانند اکسپلور نمایش داده می‌شود یا خیر.

کاربران با مراجعه به منوی تنظیمات، در قسمت حساب کاربری و سپس وضعیت حساب (account status)، می‌توانند نمایش و یا عدم نمایش پست‌های خود در صفحه کاربرانی که آن‌ها را دنبال نمی‌کنند، بررسی کنند.

اطلاع‌رسانی شدوبن اکانت‌ها توسط اینستاگرام

پست‌های پیشنهادی در قسمت‌هایی مانند اکسپلور و هوم (صفحه اصلی) ظاهر می‌شوند که این مسئله این روزها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است. چرا که متا، شرکت مادر، از طریق این قابلیت با پلتفرم‌هایی مانند تیک تاک رقابت می‌کند و حتی قصد دارد تا پایان سال 2023، تعداد محتواهای توصیه شده در صفحه اصلی حساب‌ها را دو برابر کند.

اگر می‌خواهید پست‌های شما در بخش‌های مختلف اینستاگرام مانند اکسپلور نمایش داده شود، باید از دستور العمل‌های انجمن و قوانین مربوط به محتواهای پیشنهادی پیروی کنید. برای مثال، پست‌هایی که هرگونه خشونت مانند درگیری و نزاع را به تصویر می‌کشند، به احتمال زیاد از سیستم پیشنهاد محتوا حذف و مسدود خواهند شد. در این صورت افراد می‌توانند پست‌های خود را ویرایش یا حذف کنند و یا درخواستی مبنی بر تجدید نظر برای اینستاگرام ارسال کنند.

به‌روزرسانی‌ جدید می‌تواند ابزار مناسبی برای آن دسته از تولید کنندگان محتوا که مشکوک به سرکوب و شدوبن شدن عمدی و هدفمند پست‌های خود بودند، باشد. این ویژگی جدید، شفافیت بیشتری درباره علت عدم نمایش گسترده و عمومی پست‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران درباره اطلاع‌رسانی شدوبن اکانت‌ها توسط اینستاگرام چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: theverge

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر