coinex
راهنمای خرید تکراتو

احتمال ساخت فصل پنجم سریال شرلوک هولمز قوت گرفت

سازنده سریال شرلوک گفته احتمال ساخت فصل پنجم سریال شرلوک هولمز به شرط بازگشت دو ستاره‌ی بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن وجود دارد.

استیون موفات، سازنده سریال شرلوک اعلام کرده است که در صورت موافقت دو بازیگر اصلی سریال، نوشتن فیلمنامه فصل 5 را شروع می‌کند. از سال 2017 که فصل 4 این سریال پخش شد، شایعات گوناگونی حول ساخت فصل جدید این سریال محبوب شنیده می‌شد. حال یکی از سازندگان از احتمال ساخت فصل پنجم سریال شرلوک هولمز سخن گفته است.

بیشتر بخوانید: آواتار 2 با عبور از تاپ گان به پرفروش‌ترین فیلم سال 2022 بدل شد

ساخت فصل پنجم سریال شرلوک هولمز

استیون موفات، یکی از دو سازنده سریال شرلوک در مصاحبه اخیر خودش تایید کرد که اگر بندیکت کامبربچ، بازیگر نقش شرلوک هولمز و مارتین فریمن، بازیگر نقش دکتر واتسون قبول کنند بازگردند، نوشتن فیلمنامه‌های فصل پنجم سریال Sherlock را آغاز خواهد کرد.

البته موفات توضیحی در مورد ایده‌های احتمالی‌اش برای فصل جدید سریال شرلوک نداد، اما بدون شک این خبر می‌تواند دوباره طرفداران این سریال را به ساخت فصل پنجم سریال Sherlock امیدوار کند. پخش سریال شرلوک از سال ۲۰۱۰ آغاز شد که هر فصل دارای سه قسمت بود که زمان هر قسمت ۹۰ دقیقه‌ بوده است که باعث می‌شد هر قسمت مثل یک فیلم سینمایی باشد. در مجموع ۱۳ قسمت از سریال Sherlock ساخته شده که یک قسمت، قسمت ویژه برای سال نو میلادی بوده است.

ساخت فصل پنجم سریال شرلوک هولمز

استیون موفات، سازنده سریال دکتر هو و مارک گیتیس وظیفه ساخت سریال Sherlock را بر عهده داشتند. این دو پس از پایان سریال شرلوک به سراغ ساخت سریال دراکولا رفتند و از آن زمان طرفداران امیدوار هستند آن‌ها برای ساخت فصل جدید کارآگاه محبوب بازگردند. یکی از دلایلی که هرگز پرونده فصل پنجم سریال Sherlock بسته نشده این است که این سریال هرگز لغو نشده و همچنین بی‌بی‌سی هرگز فصل چهارم سریال شرلوک را به‌عنوان فصل پایانی آن معرفی نکرده بود.

بااین‌حال، برنامه شلوغ کامبربچ و فریمن می‌تواند یک مشکل بزرگ برای ساخت فصل پنجم سریال Sherlock باشد؛ اگرچه این دو بازیگر بارها به بازی دوباره در این سریال ابراز علاقه کرده بودند. در هر حال موفات نگاهی واقع‌بینانه‌ به ساخت فصل پنجم سریال شرلوک دارد و آن را مرتبط با بازگشت ستارگان اصلی سریال می‌داند. استیون موفات طی این مدت سریال The Time Traveler’s Wife برای شبکه HBO و سریال Inside Man برای شبکه BBC و نتفلیکس را تولید کرده بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی ساخت فصل پنجم سریال شرلوک هولمز چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر