;
coinex

دسترسی به تنظیمات فیسبوک و اینستاگرام در یک هاب مشترک توسط متا فراهم شد

متا با یک روش جدید دسترسی به تنظیمات فیسبوک و اینستاگرام در یک هاب مشترک را برای تمامی کاربران فراهم کرده است. اما این قابلیت چگونه کار می‌کند؟

دسترسی به تنظیمات فیسبوک و اینستاگرام در یک هاب مشترک با روش جدید متا برای تمام کاربرن فعال شده است. کاربران این شبکه‌های اجتماعی می‌توانند با استفاده از ویزگی Accounts Center به تنظیمات همه حساب‌های خود در همه شبکه‌های اجتماعی تحت متا دسترسی داشته باشند. شاید این روش در آینده بتواند زمینه‌ساز ادغام کل فضای متا با شبکه‌های اجتماعی این شرکت باشد.

بیشتر بخوانید: متا از شرکتی که اطلاعات 600 هزار کاربر فیسبوک را سرقت کرده شکایت کرد

دسترسی به تنظیمات فیسبوک و اینستاگرام با استفاده از هاب متا

متا در جدیدترین قابلیتی که برای کاربران درنظر گرفته، تنظیمات اینستاگرام، فیسبوک و مسنجر را در یک هاب قرار داده است. این ویژگی جدید که Accounts Center نام دارد، به شما اجازه می‌دهد که در یک هاب مشترک، به تنظیمات حساب‌های سرویس‌های متا دسترسی داشته باشید.

قابلیت Accounts Center در منوی تنظیمات فیسبوک، اینستاگرام و مسنجر از امروز قابل دسترسی است، البته چندین ماه طول می‌کشد تا در اختیار تمام کاربران قرار بگیرد.

با این قابلیت کاربران می‌توانند از طریق فیسبوک، تنظیمات اینستاگرام را تغییر دهند یا توسط اینستاگرام، به تنظیمات فیسبوک دسترسی داشته باشند. این ویژگی همچنین برای حساب‌های مستقل متا که در اختیار کاربران کوئست قرار گرفته هم ارائه می‌شود.

دسترسی به تنظیمات فیسبوک و اینستاگرام با استفاده از هاب متا

در این هاب مشترک به تنظیماتی مانند اطلاعات شخصی، پسوردها، امنیت، ترجیحات، پرداخت‌ها و همچنین مجوزهای هر کدام از اپ‌ها دسترسی دارید. به نظر نمی‌رسد متا به‌طور پیش‌فرض تمام حساب‌های شما را در این مرکز قرار دهد، بنابراین باید خودتان به‌صورت دستی چنین کاری را انجام دهید.

در کنار امکان افزودن حساب‌های مختلف به این هاب، متا اعلام کرده است:

می‌توانید هر زمانی که خواستید، این حساب‌ها را حذف کنید.

در حالی که امکان تغییر تنظیمات تبلیغات در فیسبوک، اینستاگرام و مسنجر در این هاب وجود دارد، متا گفته است که: «باید تنظیمات در تمام اپ‌ها یکسان باشند.» به بیان دیگر، تنها زمانی می‌توانید از تنظیمات مختلف تبلیغات برای حساب‌ها استفاده کنید که تمام حساب‌ها درون یک هاب قرار نگرفته باشند.

همانطور که گفتیم، این تغییرات از امروز اعمال می‌شوند و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، اما تمام کاربران فیسبوک، مسنجر و اینستاگرام طی ماه‌های آینده به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

این ویژگی جدید بخشی از تلاش متا برای اتصال هرچه بیشتر سرویس‌های خود به یکدیگر است و انتظار می‌رود در آینده با قابلیت‌های بیشتری شبیه Accounts Center روبه‌رو شویم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره دسترسی به تنظیمات فیسبوک و اینستاگرام در یک هاب مشترک چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر