coinex
راهنمای خرید تکراتو

غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام با قابلیت Quiet Mode ممکن شد

غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام با ویژگی Quiet Mode مطمئناً با استقبال بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی محبوب مواجه خواهد شد.

شبکه اجتماعی پرکاربر و پراستفاده تحت مالکیت متا (فیس‌بوک) نیز مانند مایکروسافت، از ویژگی جدیدی تحت عنوان غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام برخوردار شده است. این ویژگی از زمان معرفی ویندوز 10 توسط مایکروسافت به یکی از ویژگی‌های محبوب این سیستم‌عامل بدل شد. حالا اینستاگرام نیز با فعال کردن قابلیت Quiet Mode، با غول ردموندی تکنولوژی جهان همراه شده است.

بیشتر بخوانید: حل مشکل کار نکردن Add Yours اینستاگرام ؛ آموزش 8 روش موثر

غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام معرفی شد

اینستاگرام به‌تازگی قابلیتی را به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده که می‌توانید با آن به‌صورت موقت اعلان‌ها را بی‌صدا کنید. این قابلیت Quiet Mode نام دارد و البته تفاوت اساسی هم با غیرفعال کردن اعلان‌ها از طریق سیستم‌عامل اندروید یا iOS خواهد داشت.

در این حالت بی‌صدا، اینستاگرام به افرادی که به شما پیام بدهند اعلام می‌کند شما Quiet Mode را فعال کرده‌اید و شاید متوجه پیامشان نشوید. اینستاگرام همچنین به‌صورت خودکار وقتی مدت خاصی از آخر شب را در اینستاگرام سپری کنید به شما پیشنهاد می‌کند این قابلیت را فعال کنید تا اعلان‌های اینستاگرام باعث بدخوابی شما نشوند. با این‌حال هنوز جزئیات دقیق زمانی این قابلیت مشخص نیست. اما اینستاگرام گفته:

هدف این ویژگی خاص بیشتر نوجوانانی هستند که ساعات زیادی را در روز در شبکه‌های اجتماعی تلف می‌کنند.

غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام معرفی شد

حالت خودکار Quiet Mode به‌صورت پیش‌فرض برای ساعات ۱۰ شب تا ۷ صبح برنامه‌ریزی شده است. با این‌حال می‌توانید با مراجعه به تنظیمات، این زمان را تغییر دهید.

وقتی حالت Quiet Mode را فعال کنید، بازدیدکنندگان پروفایل شما نیز متوجه این موضوع خواهند شد. در واقع اینستاگرام عبارت “In quiet mode” را زیر تصویر پروفایل شما نمایش خواهد داد. وقتی دوباره به اینستاگرام بازگردید و این حالت را غیرفعال کنید، با خلاصه‌ای از اعلان‌ها مواجه خواهید شد.

در حال حاضر وقتی اینستاگرام در فید اصلی و یا صفحه اکسپلور به شما پستی را نشان دهد می‌توانید با لمس دکمه سه‌نقطه و Not Interested به اینستاگرام بفهمانید علاقه‌ای به دیدن پست‌های مشابه آن ندارید. اما این شبکه اجتماعی حالا ابزارهای حتی بیشتری را در اختیارتان می‌گذارد. به‌طور مثال می‌توانید لیستی از کلمات، عبارات و یا حتی ایموجی‌ها را تعیین کنید تا اینستاگرام پست‌های حاوی آن‌ها را به شما نمایش ندهد.

غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام معرفی شد

همچنین امکان حذف پست‌های پیشنهادی برای ۳۰ روز و حذف پست‌های پیشنهادی از یک اکانت مختلف نیز وجود دارد. علاوه بر این می‌توانید به‌صورت همزمان چند پست از اکسپلور را انتخاب کنید تا اینستاگرام دیگر پست‌های مشابه آن را به شما نمایش ندهد.

غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام معرفی شد

ویژگی‌های جدید اینستاگرام قرار است به مرور برای همه کاربران عرضه شود. به این ترتیب اگر هنوز آن‌ها را دریافت نکرده‌اید، چاره ای جز صبر کردن ندارید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره غیر فعال کردن تمام اعلان‌های اینستاگرام با قابلیت جدید آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر