coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

زمان عرضه چانگان در بورس کالا مشخص شد

زمان عرضه چانگان در بورس کالا اعلام شد. ظاهراً این خودروهای چینی خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت در بورس کالا عرضه می‌شوند.

زمان عرضه چانگان در بورس کالا مشخص شد. در جلسه‌ای که اخیراً در مورد برنامه‌های با اولویت دولت تشکیل شد، وزیر صمت خبر از قطعی و نهایی شدن ثبت سفارشات واردات 700 هزار خودرو و عرضه آن‌ها در بورس کالا خبر داد و حالا طی یک خبر دیگر در این‌رابطه، زمان عرضه خودروهای چانگان در بورس کالا اعلام شده است. ظاهراً قرار است که این عرضه در روز سه‌شنبه آغاز شود.

خرید بلیط هواپیما

بیشتر بخوانید: طرح فروش محصولات سایپا بهمن 1401 [+شرایط و قیمت]

زمان عرضه چانگان در بورس کالا مشخص شد

عرضه خودروهای وارداتی چانگان چینی در بورس کالا تا روز سه شنبه ۴ بهمن ماه عملیاتی می شود. در آخرین جلسه دولت، وزیر صمت گزارشی از نهایی شدن ثبت سفارش واردات ۷۰ هزار خودرو ارائه کرده و خواستار تامین ارز با منشا خارجی و اخذ مصوبه‌ای برای قیمت‌گذاری خودروها در گمرک شده است.

زمان عرضه چانگان در بورس کالا مشخص شد

در این جلسه که ۲۷ دی ماه با حضور رئیس جمهور و معاون اول وی برگزار شده، مصوب شد، عرضه اولیه خودروهای وارداتی چانگان در بورس کالا تا روز سه شنبه ۴ بهمن ماه عملیاتی شود.

تاکید بر استفاده از ارز منشا خارجی برای واردات خودرو و تسهیل واردات برای افرادی که ارز در خارج کشور دارند، از دیگر مصوبات این جلسه بوده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره زمان عرضه چانگان در بورس کالا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر